zasto g. djukanovicu

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
koliko je meni poznato g. djukanovic je jedini politicar ex juge, koji je bio na vrhu, i koji se iako u najboljim godinama povukao iz politickog zivota. da li je on pozitivan ili negativan primer za "okruzenje"?
 
Ђукановић је имао избора
"Види где су Туђман, Слоба, Алија, Ђинђић... а и Киро Глигоров умало да "оде" па ти види..."

за пет година биће тектонских поремећаја у ЦГ
 
Alekasandar2:
Ђукановић је имао избора
"Види где су Туђман, Слоба, Алија, Ђинђић... а и Киро Глигоров умало да "оде" па ти види..."

за пет година биће тектонских поремећаја у ЦГ

zasto su retki oni koji "dobrovoljno" kazu "..dosta je bilo.." mora da radi "sudbina" da bi se oni "povukli" isto je i sa predsednicima partija, geslo je "partija to sam ja" jedino DS je vrsio neke izmene, ako se ne varam?
 
vanesssa56:
I to VRLO POSLUSHAN ! Isto kao i ovi u susjednim drzavama. I te kako poslushan.
Pa u zivotu NISTA NIJE SLUCHAJNO !

Ja sam čitao da svako može biti predsednik pod uslovom da je državljanin zemlje u kojoj se kandiduje plus da ima dovoljno izbornih glasova podrške. Samo par njih želi da bude predsednik u svojoj zemlji. Ruku na onu stvar (srce) nisam pokušavao, mada su mi neki tipovali premijersko mesto.


vanesssa56:
Kako to mislish TEKTONSKIH POREMECAJA?

Spojiće se nebo i zemlja - izvor "treće oko", nemojte uzimati godišnju pretplatu jer ko zna...
 
Đukanović se pokazao kao najveći maher i politički "Koperfild" od svih ex komunističkih političara Evrope. Preživeo je 6-7 izbora, malo se ko sa tim može pohvaliti. I danas je među najpopularnijim osobama u CG.
Na stranu šta mislim o njemu i njegovoj politici, ali kapa dole za umeće i sposobnost
a075.gif
 
Alekasandar2:
Ђукановић је имао избора
"Види где су Туђман, Слоба, Алија, Ђинђић... а и Киро Глигоров умало да "оде" па ти види..."

за пет година биће тектонских поремећаја у ЦГ
Pa nije ti bas na mestu poredjenje Djindjica pa ni samog Kire sa ova tri zlikovca jer su najodgovorniji za ova zla koja dogodila dok su Djiki i Kiro po tom pitanju nevini a sto je jos strasnije na njih je izvrsen atentat doduse Kiro je reziveo dok je kod ova tri zlotvora biologija odradila svoje .
 

Back
Top