Sukob Šešelja i Nikolića?

richie blackmore

Zainteresovan član
Poruka
315
Na više mesta se moglo pročitati kako Nikolić i ekipa sad traže od Šešelja 6 miliona dolara za rad stručnog tima koji radi na njegovoj odbrani. Da li je u pitanju želja da izvuku novac od svog šefa ili u krajnjoj liniji od Tribunala? Ovi drugi koliko znam ne plaćaju nikakve savetnike nego samo advokate.
Šta mislite o ovome?
 
richie blackmore:
Na više mesta se moglo pročitati kako Nikolić i ekipa sad traže od Šešelja 6 miliona dolara za rad stručnog tima koji radi na njegovoj odbrani. Da li je u pitanju želja da izvuku novac od svog šefa ili u krajnjoj liniji od Tribunala? Ovi drugi koliko znam ne plaćaju nikakve savetnike nego samo advokate.
Šta mislite o ovome?


Bez obzira, mislim da je to sasvim normalno što hoće da svog šefa izvuku iz one gluposti koju neki zovu pritvorna jedinica.To što traže novac to je njihova stvar , ako ga imaju i ako mogu da nabave i ako neko može da im da neka ga i uzmu i upotrebe za ono što su i namerili. Kad šiptari mogu da sve tamo podmažu pa onaj kromanjonac sa izbačenom vilicom može da ode malo kući i da se bavi politikom , pa malo da se vrati u pritvor i da bude nešto ljut, tako mogu i radikali da obezbede novac za isto takav tretman Šešelju a ne da godinama tamo čami i nad njim izvode kao i nad drugim Srbima eksperimente....
Šta oni na Zapadu ne vole pare i nisu podmitljivi......
 
Dvoboj Voje i Tome je zakazan za sutra , u ševeningenskom dvorištu ... Sekundant Voji će biti Karla lično, a Toma će povesti "Violetu" .
a234.gif
 
Šešelj polako shvaća da je u @ovnima i da mu više ni advokati ne pomažu pa traži i dodatne savjetnike

e Šešelju da nisi uradio to što jesi već bi bio na slobodi

ajd da i to dočekamo da već jednom ti hhhhhaški tribunalci i nekog osude tj. strpaju u ćuzu, kad već nisu onog Zlobu :evil:
 
tokyo:
Šešelj polako shvaća da je u @ovnima i da mu više ni advokati ne pomažu pa traži i dodatne savjetnike

e Šešelju da nisi uradio to što jesi već bi bio na slobodi

ajd da i to dočekamo da već jednom ti hhhhhaški tribunalci i nekog osude tj. strpaju u ćuzu, kad već nisu onog Zlobu :evil:

Sto si ubedjen da ce Seselj biti osudjen.Pa Hag da ima dokaze makar oni bili i na staklenim nogama odavno bi zapoco proces.Ovako znaju da od presude nema nista pa odlazu u nedogled.
 
I na kraju..... Osumnjiceni za ratne zlocine i haski pritvorenik pronadjen mrtav u svojoj celiji, isti scenario kao za SM..
Da li stvarno vjerujete da ce Vojislav Šešelj biti osuđen i za jedan od navodnih zločina za koje se tereti..

Iskreno mislim da neće živ dočekati kraj suđanja baš kao i SM..

TOliko o Hagu i Haškom tribunalu za ratne zločine počinjene na prostorima bivše YU..
 
besniris:
Sto si ubedjen da ce Seselj biti osudjen.Pa Hag da ima dokaze makar oni bili i na staklenim nogama odavno bi zapoco proces.Ovako znaju da od presude nema nista pa odlazu u nedogled.


nakon ovoga
sigurno hoće završiti u ćuzi...


mada po ovoj količini "kulture" tog "visokoobrazovanog" "čovjeka", mjesto prebivališta,
po meni,
trebao bi mu biti u ZOO (sektor posebni uzorci primata)
 
Ma daj tokyo, kyo, kako se vise ne zoves.. Pratim teme vise mi je definitivno muka od tebe..

Sve sticem utisak da imas na svakoga da nadjes manu, svkaom loncu poklopac, i sto je najgore, uvijek se trudis da si u pravu, a ponajvise me nervira sto se eto pravis nesto posebno kulturan. te pomisnjes neku ljepotu, pismenost, kulturu i kojesta..

Aman, zaman, stani malo... koci, brenzaj... Dokel vise da nas ti ucis ovakvim stvarima..

Za svakog imas rjesenje, za sve imas komentar, svi mi nesto kao ne valjamo, svi smo mi rodjeni gresni, agresori, divljaci, manijaci, olosi, koljaci, i sta ti ja sve ne znam sta ti moze da padne na pamet..

Koja tvoja svrha pisanja na ovom forumu???... Stalno pokusavas da nam se rugas, da nam podmeces i da nas na suptilan nacin pod je bavas i za je bavas...
Pa nismo ni mi ovce za sisanje..

Idi bre u svoju cro i tamo soli pamet svojim pricama.. Nemoj da nas gnjavis pricama kako mi nesto ne valjamo.. Znamo mi najbolje koliko smo dobri a koliko losi momci..

Necu da ti pisem i pricam o tvojim idejnim i vojnim vodjama od istorije pa do danas, besmisleno bi bilo.. a pored toga, stvarno gnjavis do besvijesti..

Sve sto ne mozes da kazes ni na jednom Hr forumu, isreses ovde.. Pa imamo i mi nekog limita majku mu..

Stvarno, okani se vise srpske politike, politicara i ljudi..
Za dobro namjerne komentare je svako dobro dosao, ali tvoji komentari su stvarno vise nego podrugljive prirode i od danas definitivno ides na ignore..
Prvi si lik koji je na ignore kod mene..

Ne treba replika..
Zbogom.
 
tokyo:
i tebi je to normalno? :shock: :shock:

jel se i vi tako služite tim rječnikom u tvojoj obitelji??

paaa, jeste da je covek dugo tamo, al jos ih nije usvojio.
nego, naravno, mi smo stoka vlashka, sve je jasno... nego ja se zacudih sta pisu mali hrvati shokirani i zgadjeni onim postom na jutjubu:

"Seselju mamu li ti ***** hajde reci R"
"***** vam cetnicku majku"
"seljacina cetnicka nekulturna, mrs djubre jedno smrdljivo!"
"srbi su najgluplji narod na svijetu i najveće *****"

skroz bezveze, a?
 
tokyo:
Šešelj polako shvaća da je u @ovnima i da mu više ni advokati ne pomažu pa traži i dodatne savjetnike

e Šešelju da nisi uradio to što jesi već bi bio na slobodi

ajd da i to dočekamo da već jednom ti hhhhhaški tribunalci i nekog osude tj. strpaju u ćuzu, kad već nisu onog Zlobu :evil:


Nisu Slobu, ali, bogami, nisu ni Njofru ni Aliju koji su zasluzniji da budu strpani.

No, dobro je da imate JOS kandidata - u zivotu, pa ces docekati i taj dan da vidis kako, recimo, Gotovinu trpaju u cuzu...

Uzgred, bas me zanima u koji sektor (boks) u ZOO bi bio strpan Njofra (da je poziveo)... :lol: :lol:
 
verehovski:
Na svetlo dana izlazi ono sto godinama tinja, gamad je krenula da se kolje medjusobno.
Moguće da su se stvarno posvađali zbog para, bude to i među najvećim prijateljima, ali meni je bliže pameti da se ustvari želi izvući novac od Tribunala. Malo mi je čudno doduše kako to da radikalima ne smeta da budu strani plaćenici i to od strane onih koje smatraju mrziteljima Srba, ali doslednost im inače nije jača strana, bez obzira što se upiru da nas ubede u suprotno.
 

Back
Top