ŠTA URADITE KADA.........................

Kad mi se jede, jedem. Kad mi se ne jede, ne jedem. Sve je to deo zivota. Kada imam 64 kilograma to sam ja, isto kao ona ja koja ima sad 49 kilograma. Da mi je sad do rada, do fakulteta, do nastupanja po diskotekama, imala bih i sad 64 kilograma, Sve zavisi od toga sta mi odvlaci paznju i cime se bavim.Pice, hrana pre i posle seksa, sve to ponekad moze da bude cool, sto bih gladovala celog zivota? Medjutim, dosta je bilo i toga sad hocu da budem mrsavica.
 
Meni ponekad zalutaju u torbe pa ih ponesem iz Beograda u Uzice a onda ovde komsije pocnu da se cude sta mi je to i otkud to meni i sta ja to radim po Beogradu pa dobijam takve letke.
Nije meni ljudi lako, vodim dvostruki zivot, jer inace, kad ne bih vodila dvostruki, ovi seljaci bi mi ubili taj drugi.Moram da sakrijem od njih moj pravi zivot.
 
Ja na primer ne razmisljam o tome da li cu se ugojiti od pizze ili da li cu ogladneti u pola noci pa cu je naruciti iz pizza servisa nego razmisljam o tome da je bas gotivno da mi donesu pizzu a da je ne pravim sama kao i uvek.Kad bi mi neko rekao "Ugojices se" ja ne bih ni obratila paznju.Meni se svidja kad sam mrsava ali nemam nista protiv ni da budem malo deblja.
 
topmodelsica:
Kad mi se jede, jedem. Kad mi se ne jede, ne jedem. Sve je to deo zivota. Kada imam 64 kilograma to sam ja, isto kao ona ja koja ima sad 49 kilograma. Da mi je sad do rada, do fakulteta, do nastupanja po diskotekama, imala bih i sad 64 kilograma, Sve zavisi od toga sta mi odvlaci paznju i cime se bavim.Pice, hrana pre i posle seksa, sve to ponekad moze da bude cool, sto bih gladovala celog zivota? Medjutim, dosta je bilo i toga sad hocu da budem mrsavica.
Čekaj bre, pa tema nije o hrani, nego o reklamnim lecima? :)
 
Zato sto mi je maltene svaki dan puno sanduce reklama. Dosadili su vise. Ali zato uvek pogledam na oglasnu tablu.

Korisno za nas? Uglavnom mi ne trebaju nikakve usluge. A ako nekad i nesto zatreba, uvek mogu na drugi nacin da saznam informaciju. Preko neta, poznanika, novina... itd.

Ne mislim da neko hoce da me prevari. To ne.
 
shaddow:
E, interesuje me zašto ljudi bacaju reklamne letke, a da uopšte ni ne pročitaju o čemu se radi?
Da li imate osećaj da neko hoće da vas PREVARI?
Šta ako je to na letku nešto što može da bude veoma korisno za vas?

Pa naravno da hoce da vas, nas prevare.Ti sigurno zivis u provinciji pa jos nisi na pravi nacin osetila da se sad poslovanje malih privatnika svodi na varanje, na primer "Ali to je kvalitet" :D ili "Novi solarijumi" ili "Otplata na milion rata", sve se svodi na dobru reklamu i na preporuku.
 
Углавном их погледам, већину згужвам и ставим у џеп јер немам где да их бацим, па их онда тако данима вучем док се не сетим да их фркнем, а само неке задржим, оне који би ми могли послужити (пицерија, стаклар, чишћење кирби усисивачем..или тако нешто)...
 

Back
Top