Mesic, pocasni gradjanin Podgorice

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

*BILJA*

Buduća legenda
Poruka
32.192
Predsjednik Hrvatske Stjepan Mesić proglašen je za počasnog građanina Podgorice, odlučili su odbornici glavnog grada Crne Gore.

U odluci je navedeno da se Mesić proglašava za počasnog građanina Podgorice za „zasluge u razvoju demokratskog društva, afirmaciji dobrih međudržavnih odnosa i položaja i ugleda glavnog grada Crne Gore u Hrvatskoj“.

Ističe se i da je Mesić „poznat u državama regije kao najaktivniji promoter mira, stabilnosti i novih političkih odnosa“.

Odluku o proglašenju Mesića za počasnog Podgoričanina podržali su odbornici Demokratske partije socijalista i Socijaldemokratske partije, protiv su bili Srpska lista, Narodna stranka i Demokratska srpska stranka, dok su odbornici Pokreta za promjene bili uzdržani.

Odbornici Socijalističke narodne partije napustili su sali prije glasanja jer je, po njihovom mišljenju, gradonačelniku Miomiru Mugoši data završna riječ na koju nije imao pravo po Poslovniku Skupštine opštine Podgorica.

Prilikom njihovog napuštanja sale došlo je do verbalnog prepucavanja, prijetnji i koškanja sa odbornicima DPS-a.

Tokom rasprave, odbornici SL, SNP, NS i DSS oštro su kritikovali odluku da se Mesiću dodijeli priznanje počasnog Podgoričanina.
Četvrtak, 01. Mart (RTCG)
 
Crnogorska saradnja sa "3Č"
a090.gif
 
Играла "Наиса" рукомет са "Влазимијем" са Косова и Метохије, и потукла их, и пита наш водитељ Шиптарског тренера, одакле је и како је на косову
"Добро је, Срби могу да се врате"
"А јел има у Призрену Срба?"
"Нема.." (скрушено)
"А зашто су отишли?"
"Не знам..:" (Као кад Шиптара ухватиш са руком до лакта у бурету масти)
 
Alekasandar2:
Играла "Наиса" рукомет са "Влазимијем" са Косова и Метохије, и потукла их, и пита наш водитељ Шиптарског тренера, одакле је и како је на косову
"Добро је, Срби могу да се врате"
"А јел има у Призрену Срба?"
"Нема.." (скрушено)
"А зашто су отишли?"
"Не знам..:" (Као кад Шиптара ухватиш са руком до лакта у бурету масти)

nisi naveo mesto desavanja radnje... cisto istine radi
 
*BILJA*:
Neverovatno koliko se slazem s tobom, ali da boli, boli...
A što te boli?
Ma mene bi bolelo i nerviralo da smo zajedno, pa da rade takve svinjarije.
Mogu na tu ploču da napišu "Hrvati su 2 puta pobijedili u 2 .svjetskom ratu. Prvi put 10. travnja 1941, a drugi put 1945."
Ili, "Ja ne vidim što bi se mi morali ispričavati za Jasenovac"
Njihova država, njihov počasni građanin.
Što se mene tiče, što više da im izvezemo i što veći suficit sa njima, ništa više.
 
filatelista:
A što te boli?
Ma mene bi bolelo i nerviralo da smo zajedno, pa da rade takve svinjarije.
Mogu na tu ploču da napišu "Hrvati su 2 puta pobijedili u 2 .svjetskom ratu. Prvi put 10. travnja 1941, a drugi put 1945."
Ili, "Ja ne vidim što bi se mi morali ispričavati za Jasenovac"
Njihova država, njihov počasni građanin.
Što se mene tiče, što više da im izvezemo i što veći suficit sa njima, ništa više.
Ne boli mene zbog mene, nego zbog Srba koji tamo zive. Njima je to prst u oko, a sto se mene tice, tamo nemam sta da trazim.
 
*BILJA*:
Predsjednik Hrvatske Stjepan Mesić proglašen je za počasnog građanina Podgorice, odlučili su odbornici glavnog grada Crne Gore.

jesu nasli pravog, svaka cast

U odluci je navedeno da se Mesić proglašava za počasnog građanina Podgorice za „zasluge u razvoju demokratskog društva, afirmaciji dobrih međudržavnih odnosa i položaja i ugleda glavnog grada Crne Gore u Hrvatskoj“.

Ističe se i da je Mesić „poznat u državama regije kao najaktivniji promoter mira, stabilnosti i novih političkih odnosa“.

Obican demagog koji se okrece kako vjetar puse
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top