evo, sta se radi kada je coveku dosadno

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

danijelica

Početnik
Poruka
42
Da li mislite da je nama toliko dosadno kada jedni drugima saljemo ovakve poruke? Tek sam se prijavila, jer mi je uzasno dosadno. Sama sam na poslu i ne vidim kako drugacije da ubijem vreme, nego da ovako pisem, nadajuci se da ce se neko sloziti samnom. Do sada sam citala knjigu, gledala tv, ali nema posla. Mozda bi nam svima bilo bolje da ima posla i da nesto radimo, da zaradimo neke parice i da idemo negde bez vize.....
Ljudi na vama je, pisite.....
 
Ja ne znam koliko sam puta ovo rekla na forumu,al nema veze,ponovicu:Srecna sam sto sam rasla u vreme kada je bila popularna normalna muzika sa normalnim pesmama,a ne ove sada sponzoruske pesme ! Danas deca,pogotovo devojcice sa 6,7 godina slusaju ne bi bilo lose da kabrio porse parkiras u moju garazu,i idol im je jedna propala Tina,i "pesmu"kojoj ce pasti popularnost cim se pojavi druga sa jos gorim textom,a ja sam u njihovim godinama slusala Billie Jean,pesmu koja se slusa i dan danas,i jako sam srecna zbog toga !!! Ne mogu da zamislim sebe kako slusam Stoju,Marinka Rokvica i kompaniju !!!
 
apsolutno. Najbolja je, najbolja. Tanja je carica.
e da nam je takvih vise, a ne onih glupih grandovih .....
Ja inace skromno vodim borbu protiv grand idiota...Jednom sto se nisam pobila. Sponzoruse treba proterati iz zemlje, to se nekada lepo radilo, pre sto, dvesta godina, pa i nije to tako lose kada bolje razmislim..
 
naravno da to vole, pa to i jeste najgore. Da ti se smuci zivot. Kakav IN, pa oni imaju pileci mozak. Kome moze biti IN nesto sto je normalno katastrofa. Pitao me je jedan englez da mu prevedem neku narodnu pesmu, jer mu nije bilo jasno zasto se toliko bacakaju uz narodnjake i naravno da je rekao, pa ovo nema smisla. Imaju li oni pameti? narvno da ne, sve je ono sto oni nisu bolje od onoga sto oni jesu...
 
Da,ali to se u javnosti exponira kao IN muzika,a ja sam "IN"stavila pod navodnike !!hihihi !!! Pa ti sa pilecim mozgovima stvarno misle da je to IN ! Na zalost takvo nam je drustvo da su idoli u danasnje vreme Tina i co !!! Sta li ce biti u buducnosti kad te male sponzoruse koje to slusaju odrastu,ne smem ni da mislim !!! :-(
 
Oktobar1864:
ma ne znam da li cete me skontati, ali ljudi sad hoce
samo da pripadaju grupi...
vecina...
a folkeri su iIN, pa eto i ti pateticari koji ih slusaju...
retko ko bi rekao da (debilan primer) su rockerke bolje ribe od folkerki...
Ma folkerke misle da su neke cool,fensi ribe,ali ne vidim zasto bi one bile bolje ribe od rokerki !!!Nemam pojma !! Mozda zato sto rokerke ne zele kabrio porse u garazi !!! 8-)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top