Office 2007 - Problemi

Lappa

Obećava
Poruka
54
Ne znam da li je bilo govora na ovu temu. Neda mi se traziti.
Ovako: - Nakon instalacije office-a 2007 ne mogu instalirati Expression Web Designer, dok Graphic designer prodje. Isto je i u obrnutom kada instaliram Web exp. Da li neko zna sta treba uraditi?
 
Instalirati Office 2003 :)
Ja sam koristio 2007 istina beta verziju nisam mogao "normalno" da ga un-installiram a imao sam problema i sa "djubrem" koje je ostavio doticni paket za sobom. (u pitanju je bila beta verzija ne znam da li su to sada ispravili)
 
Cyber Fucker:
Mani se 2007.Instaliraj 2003 i sve ce raditi kako treba.Ova 2007 jos je puna bagova,tako je to kad je Bil Gates gazda.

Po cemu si zakljuci ovo sto si naveo???

Daj bar jedan konkretan primjer, ali kada nesto tvrdis onda tvrdnju i treba da potkrijepis nekim dokazom, ne samo cinjenicom da je Bil Gates gazda, sto ne rjesava posao..

Daj neki primjer bagova koje si otkrio, pa da i ja kao i ostali koji bi i koristili office 2007, mogli da znamo sta je to greska i da se snadjemo ili pak da se nosimo sa problemom..

Pozzzzz...zzz
 
rema:
Uninstall-irajte 2007-icu pa vidite kako cete uspesno to odraditi (pricam o beti verziju jer drugu nisam koristio)

Sta si htio sa ovim reci???

Ja sam imao, imam i sada Office 2007 beta.. Instalirao sam radi probe, i deinstalirao bez ikakvih problema..

Takodje i ovu Enterprise verziju sam instalirao radi probe i deinstalirao, takodje bez problema..

Pojasni sta si htio reci.. Ne mozemo da gledamo u neku magicnu kuglu..
Nismo Carobnjaci...
 
Kao prvo mnogo si agresivan i svakog ispljujes na ovom forumu-drugo rekoh ja - znaci JA sam imao problem pri uninstall-itanju ovog paketa znaci nisam rekao svi nego ja-posto za druge ne znam-znam da sam isao na forume i da je bilo slicnih problema a i da ne pricam o interfejsu samog programa koji je vise nego glup - bar meni.2003 je ono sto je sasvim dovoljno svakom korisniku office-a ali posto vidim da volis Microsoft i Bill Gates-a slobodno hvali nasminkane satro unapredjene verzije njegovih paketa i OS-a.Takodje kada sam pisao za Linux ispluvao si temu dakle ocigledno volis ili ti obozavas MICROSOFT.Slobodno me ako si admin banuj s ovog foruma ali nek ljudi vide ko nam je admin - decko koji sve zna iz Novog Gorazdja.
 
Ljudi promasili ste temu. Tema nije Bil Vratar. Mene smo interesuje da li je neko uz Office 2007 - Enterprise uspje da instalira i program za Web i Grafiku.
Ja jos nisam naisao na bug kod 2007 i kod mene super radi, a ni sa uninstll-om nisam imao probleme. Ne znam kakvo je stanje sa betom ali ova radi super. U ovoj verziji je excel dosta pojednostavljen i to je najveci razlog zasto je koristim.
 
rema:
Kao prvo mnogo si agresivan i svakog ispljujes na ovom forumu-drugo rekoh ja - znaci JA sam imao problem pri uninstall-itanju ovog paketa znaci nisam rekao svi nego ja-posto za druge ne znam-znam da sam isao na forume i da je bilo slicnih problema a i da ne pricam o interfejsu samog programa koji je vise nego glup - bar meni.2003 je ono sto je sasvim dovoljno svakom korisniku office-a ali posto vidim da volis Microsoft i Bill Gates-a slobodno hvali nasminkane satro unapredjene verzije njegovih paketa i OS-a.Takodje kada sam pisao za Linux ispluvao si temu dakle ocigledno volis ili ti obozavas MICROSOFT.Slobodno me ako si admin banuj s ovog foruma ali nek ljudi vide ko nam je admin - decko koji sve zna iz Novog Gorazdja.

Decko, ako smijem, da te pitam, zasto ispoljavas nervozu? Ne vidim razlog za to.. Lijepo sam napisao, ako si imao problem, daj nam i rezultate problema.. Dakle, sta, kako, zbog cega.. Ne to radi mene, nego radi svih ostalih.. Pored toga, kad neko za nekog kaze da ne valja, ona i napise zasto je to tako, i koji su razlozi... Ja nisam nigdje napisao, da nesto ne valja, ali ne dam da se napise da nesto ne valja bez adekvatnog argumenta..

Kako i sam vidis, ja nisam imao problema sa office 2007, ti jesi, i opet napominjem, napisi svoje razloge, iskustva, eventualna rjesenja ili bilo sta cim bi argumentovano rekao da to nesto ne valja.. Ovako bi bilo sasvim bez veze da kazem "rema ne valja" a da pri tom nemam nikakav valjan razlog.. Dakle, rekao bi to i ti bi mi uzvratio, kao sto si to vec uradio a da te nisam napao.. Pogledaj malo oko sebe...
Ja nisam lik, koji ce da reaguje bez razloga, i pored toga, sankcije nikada, ali bas nikada ne donosim na precac, i nikada ali nikada ne reagujem prije nego li posaljem upozorenje i budi siguran da se ponasam u skladu sa Pravilnikom..

Prema tome sve sto si napisao, da bi bio OK, moras i da dokumentujes nekim stvarima, objasnjenima, dokazima, cinjenicama ili bilo cim, sto bi se odnosilo da sam negdje pogrijesio..

Usput... Nemoj ni da se uvrijedis, ali ili si pogrijesio ili ne znas, ne pise se Novog Gorazdja, vec NOVOG GORAŽDA..

Hvala na sugestijama, i na kritikama, ali molim te ubuduce sve sto imas da napises, napisi da svi znaju, a ne samo da kazes ovo ili ono ne valja...

Hvala..
 
rema:
Kao prvo mnogo si agresivan i svakog ispljujes na ovom forumu-drugo rekoh ja - znaci JA sam imao problem pri uninstall-itanju ovog paketa znaci nisam rekao svi nego ja-posto za druge ne znam-znam da sam isao na forume i da je bilo slicnih problema a i da ne pricam o interfejsu samog programa koji je vise nego glup - bar meni.2003 je ono sto je sasvim dovoljno svakom korisniku office-a ali posto vidim da volis Microsoft i Bill Gates-a slobodno hvali nasminkane satro unapredjene verzije njegovih paketa i OS-a.Takodje kada sam pisao za Linux ispluvao si temu dakle ocigledno volis ili ti obozavas MICROSOFT.Slobodno me ako si admin banuj s ovog foruma ali nek ljudi vide ko nam je admin - decko koji sve zna iz Novog Gorazdja.
Nema razloga da se zestis.

Napisao si tacno ovo:
"Uninstall-irajte 2007-icu pa vidite kako cete uspesno to odraditi (pricam o beti verziju jer drugu nisam koristio)"

To podrazumeva da smatras da je generalni problem deinstalisati 2007-cu i da ce svako ko to pokusa, imati isti problem.

Kad ti je odgovoreno da nisu detektovani takvi problemi, sad kazes da pricas uskljucivo o SEBI i problemu koje TI imas.
A boldovano napisano nije tako zvucalo. I ja sam razumeo da tvrdis da je problem deinstalacije verzije 2007 beta, generalni problem.

U svakom slucaju, barem meni je vazno da je posao odradjen, pa da li je to verzija 2003 ili 2007 ili ce biti 2020, ne zanima me.. I da li neko voli ili ne M$ je opet jedna stvar a druga stvar je da u mnogome zavisiom od onoga sto M$ napravi i to je cinjenica.
 
@codemaker,gz u pravu ste.Jednostavno mislim znaci moje misljenje je samo to da 2007 je po meni dosta nasminkan program gde su bas dosta zakomplikovali koriscenje za obicne korisnike (pricam o ljudima koji su posle instalacije ostali zbunjeni novim interfejson itd.).Naravno shvatam da sve novo mora da prodje tako za pocetak-dok se ljudi ne naviknu.Bagove koje sam imao sa Office-om su izgleda samo meni znani-tako da onda nije ni bitno.Ostaje ljudima da instaliraju Office 2007 ili Office 2003 pa nek sami odluce sta ce koristiti.Za ostalo sto se tice zecscenja ili vredjanja izvinjavam se sto sam tako ishitreno reagovao.Pozdrav..... :)
 
Sory for Off topic again..

@rema..

Sve je OK.. dakle, forumi na neki nacin i vrse svoju ulogu na taj nacin sto ce neke eventualne greske, probleme, iskustva, i sve sto je vezano za odredjenu materiju (program, aplikaciju, sistem) i sl, da podijele sa ostalim i da napisu svoja iskustva, vidjenja, greske(bagove), da stave neke nove prijedloge, da daju misljenje i joste mnogo toga..

Ne zamjeri, a da li si negdje vidio da sam igdje rekao da nesto ne valja, sem ako nisam naveo neki konkretan razlog zasto je to tako..
Ne zamjeram ja nikom nista, ne zelim da budem lose shvacen, ali pozicija svakog ucesnika ovde i svakog napisanog posta je u par stvari..
Trazi se rjesenje, misljenje, komentar, informacija, mogucnost etc.
Daje se sve ovo, ko umije, zna, zeli..

Isto je kada se jedis na nekoga a ne znas ili ne zelis da kazes razlog..

Jos usput.. Ne gotivim ja Microsoft nista posebno, samo ne dozvoljavam da se na istog prica bilo sta bez argumenata.. Nije to moja ljubav prema MS-u, nego to niti je lijepo, niti kulturno, a iskreno ni ljudski..
Kako stitim u ovom demenu MS, to isto radim i za Lin, Unix, MAC OS i sve ostale... Argument da nesto ne valja i reci(napisi) slobodno, ne valjaju zbog toga i toga.. I to je OK..Cak i da su ljudi u pitanju, a ne softver..

Ako ja prvi pogrijesim u nekom odgovoru.. Napises,, GZ, nisi u pravu zbog toga i toga i to je OK..

Mislim da smo rijesili ovu malu zabunu..

Sto se tice Office 2007...
TEstirao sam malo radi radoznalosti i nije lose, malo za one koji rjedje koriste office pakete jeste zbunjujuci, ali i jeste dosta napredniji.. Sad sve zavisi od vasih zelja, ukusa, znanja, potreba..

Hvala..
 
Ja nisam cak ni probao 2007
Kazem to iz razloga sto jednostavno nemam nikakvu potrebu za novim mogucnostima.
Nesto sam nekada preracunavao na primer za Word. Sve one opcije koje 2003 ima, ja nisam za sve ove silne godine koriscenja Worda, koristio vise od 15%. Napisem, izmenim font, podesim, formatiram i stampam. Mozda malo tabele im slike i to je uglavnom to. veryujem da je 90% korisnika ovako koristilo Word i svi zadovoljni i happy i bez onih 85%..
Isto vazi za Excel da Powerpoint itd ne pominjem.

E sad kad je naisao 2007, sa kako pricaju ljudi jos vise mogucnosti i opcija, sta to za nas najobicnije korisnike (a takvih je ogroman procenat) znaci? Skoro nista, osim malo zanimacije sa necim novim. A kad treba nesto napisati, opet ista prica, font, poravnanje, tabela i image i stampaj...

Naravno ima ljudi koji ce Office paket iskoristiti mnogo vise, ali ja govorim o najjednostavnijim korisnicima, a takvih je ogroman procenat. Mislim da i verzija 2003 sasvim lepo odradjuje posao :)

Iz tog razloga, mislim da jos dugo necu imati brige oko instalacje-deinstalacije 2007 Office paketa. Pogotovo sto sve ono sto u poslu koristim i kupim. Zasto bi bacio pare na nesto novo kad i staro perfektno obavlja sve sto je meni potrebno.
 
Nisam neki stučnjak. Po čitav dan radim za lt-om. XP i office 2003(pirat). Od programa 90% vremena koristim MS Excel, 8 % MS Word i ostalo su ostali programi. Nedavno sam instalirao 2007 probe radi.
Prvi utisak katastrofa. Opcije koje "žmireći" inaće nalazim sad su bile iza sedam gora. Nakon par dana rada stvari su počele da izgledaju logično. Otvorio sam oko 100 dokumenata kreiranih na starijim verzijama, napravio 10 - 15 pa spasio kao kompatibilne sa starijim verzijama. Poslije sveg driblanja i gluposti koje sam probao mogu reći poprilično ozbiljno urađeno. Nijednom nije zaštopao. Mnogo stvari je olakšano, mada je par malo lošije riješeno(po meni)
Sve u svemu pozitivna ocijena.
PS
Skinuo sam ga jer mi je malo usporavao mašinu kao i svaki noviji software.
 

Slične teme


Back
Top