Zaradite surfujuci kao i obicno

Bule86

Početnik
Poruka
3
Radi se o sledecem:

U pitanju je kompanija koja ima veliko iskustvo u vidu ovakvog poslovanja.Slican nacin programa imali su i do 2000-te godine, ali se desio onaj krah na americkoj berzi tako da je i njihova kompanija pukla.Napominjem samo da su sve svoje korisnike isplatili.
Sada je na pomolu novi,savremeniji vidi ovakvog poslovanja.Samo treba da skinete njihov viewbar, koji je jos u fazi testiranja i treba da se pusti u martu.Nakon instalacije sve sto treba je da vam VIEWBAR bude ukljucen dok surfujete Web-om.Surfovanje je ograniceno na 5 sati mesecno tako da nije uopste mnogo.Napominjem da je u potpunosti besplatan.
Cilj je u tome da vi sirite svoju mrezu.Znaci da pozovete sto vise prijatelja da ucestvuju u ovom programu preko svog linka koji dobijete nakon registracije.Nakon njihove registracije oni postaju vasi referali, odnosno AGLOCO kompanija vam placa i procenat od onoga sto oni zarade.Ako i vasi referali pozivaju svoje prijatelje mreza ce se jos vise siriti i tako ce rasti vas profit i profit vasih referala.
Na njihovom sajtu sve lepo detaljno pise, ali sam Vam ja ovde malo pojednostavnio.Imate tamo i member calculator da mozete da izracunate koliko biste zaradili od broja referala.
Za isplatu salju ino cekove koje mozete unovciti u bilo kojoj banci.Verujte mi, imam iskustva.AGLOCO predstavlja pravi BUM na internetu, mozete proveriti sami koliko ima samo stranica i blogova u vezi AGLOCO-a.Uz nekoliko direktnih i indirektnih referala moze zaraditi oko 400-1000$ pa i vise mesecno.AGLOCO Vas placa za ukljuceni viewbar dok surfujete na kojem ce se prikazivati reklame njihovih sponzora koji placaju njima da ih reklamiraju.Ko je zainteresovan da zaradjuje evo linka:

http://www.agloco.com/r/BBBL3930
 
nema leba bez motike...
ako hoces pare ima da radis, a ne da blenes po internetu....
ajmo, brisanje, lock, i ostalo....

btw, bas bih voleo da mi kazes KOJE cekove salju, i da li placaju direktno na devizni racun i da li podrzavaju Western Union....
 
U pitanju su ino cekovi koje salju na kucnu adresu.U pitanju su poznati administratori koji su vec bili prisutni na netu do 2000-te kada je kompanija pukla zbog kraha na americkoj berzi(AllAdvantage je u pitanju).Sada ponovo krecu u pohod sa velikim iskustvom a i na netu mozete proveriti koliko je AGLOCO prisutan.
 
Da, da...

@Pukovnice, @Bojane, @Snejks - zajedno samnom ste neizrecivo glupi sto radite i i znojite se od 00_24 cesto a eto nam momci nude lagodan zivot, sve sedeci u jakuzziju uz recimo Cecine pesme...
Koje smo mi budale pa necemo takvu priliku...

I da nam samo ovaj momak nudi pink zivot. Ma to nas bombarduju na maltene svakom podforumu, ali mi konjine ne damo se. Vise volimo da rmbamo nego da nam salju ino cekove od $400 - $1000 svaki najmanje..

A i nesto mi nije jasno, ovaj momak vec reklamira primanje para - kaze da on to dobro zna. A na drugim podforumima procitah da se pare ne dele nego imas neke deonice?

Ko koga tu yebe, sam bog zna..
Al' ipak, oni uzimaju pare a mi rmbamo pa vi vidite.
Globalizacija - BATO! :)

Ima li ko da zvizne katanac na ovu temu, il' da isukujem pracku, da skidam momka?
 
Nije piramida i nista se ne placa.Jednostavno je : sto vise referala nadjete i oni takodje vise je i para.
Sto se deonica tice AGLOCO ce biti postavljen i na berzu i dobices neki broj svojih akcija koje ces moci da prodas.AGLOCO u potpunosti zavisi od broja clanova, a kako se broj clanova povecava i firma ce biti jaca.A novac koji zaradis ili sam zatrazis cekove ili ti oni automatski posalju po tvom odredjenom limitu (100, 200, 300 .....). Zasniva se na istom principu kao google AdSense stim sto oni vrte reklame na tom viewbar-u.Ko hoce neka proba, nikog ne primoravam. Do sredine godine nameravaju da imaju, a tako pokazuje i statistika, deset miliona clanova.Vec sam dugo prisutan u netzaradi i veoma sam u plusu.Da ne verujem u ovu firmu ne bih se bakcao oko toga niti bi branio ovu temu.Nikog ne primoravam na ovo ili bilo sta slicno, jednostavno sam pruzio informaciju koja je nekom zanmimljiva, a nekom ne, sto ljudi sto cudi to se kaze.Ko hoce neka pokusa, besplatno je.

http://www.agloco.com/r/BBBL3930
 
eto primera radi....
dok je postavljac teme jurio referre i cimao se po forumima, za to vreme je mogao da instalira jednu php skriptu i uzme 50$....10-15 minuta posla..... :)
dakle, treba da se radi i uci, a ne da blenes sa raznim piramidama....
 

Back
Top