300

a sta mislite o reziseru?
ja kapiram da nije uopste los...on je rezirao dawn of the dead sto je solidan horor(a takav
je tesko napraviti)...
i glavni glumac(Gerard Butler) i glumica(Lena Headey) nisu uopste losi.
 
Kao shto rekoh na temi o trailerima, to je najjachi trailer koji sam imao prilike da vidim do sad.
Ne sumnjam da ce film biti pravo osvezhenje u odnosu na sadashnje hollywood-ske shitove.
Bice to ludilo od filma!!!
 
gledala sam sad trejler
bice to chudesan film
300spartans.jpg
 
Jaooo 300...jedva chekam...nadam se da se necu razocharati.

E, sada Gerard Butler....ok glumac...ok frajer...ali mi se chini da je suvishe mlad za ovu ulogu (ako sam dobro videla on glumi Leonidu).
 
Znam ja da on nije toliko mlad. Govorila sam o mladosti za konkretnu ulogu, jer ako sam ja dobro shvatila da glumi Leonidu....mlad je (u vreme bitke on je imao mnogo vishe godina).
A da je dobar glumac...slazem se...
 
HYBRID:
pricas gluposti...

Mozda su za tebe gluposti, ali ako si procitao knjigu pre filma kao shto je slucaj sa LoTR, skontaces da nisu gluposti, to je samo jedan u nizu primera gde, je knjiga mnogo bolja od filma, ne kazem da film nije vredan gledanja ili nesto sl. ali knjiga je u svakom lsucaju bolja od istoimeenog filma...
 
GoshuMaster:
Mozda su za tebe gluposti, ali ako si procitao knjigu pre filma kao shto je slucaj sa LoTR, skontaces da nisu gluposti, to je samo jedan u nizu primera gde, je knjiga mnogo bolja od filma, ne kazem da film nije vredan gledanja ili nesto sl. ali knjiga je u svakom lsucaju bolja od istoimeenog filma...
Mislis na "Ognjenu kapiju" Stivena Presfilda?
Knjiga je stvarno fenomenalna, ali kad sam video trailer za film, boga mi... najezio sam se!
Bice to neka perverzija... :D
Retko kad je film bolji od knjige (zapravo nikad), ne znam koga uopste briga... Kad je knjiga dobra, onda je dobra, to sto neko snimi film po njoj nikako ne utice na njen kvalitet, ne znam u cemu je problem?
 
Knjiga "Ognjena kapija" i film "300" prati iste dogadjaje (naravno zasnovana na chinjenicama ali ne potpuno).....ali film nije radjen po toj knjizi...kao shto je uostalom neko ovde vec rekao.
 

Back
Top