Декларација не мора, али би било морално ...

Lacibg

Buduća legenda
Poruka
26.498
Малочас сам на ТВ-у чуо Стојановића који је објаснио гунгулу око те декларације.
Проблем је око превода с Енглеског. Стојановић је потврдио да немамо обавез, али као било би морално ... и ништа више. Без обавеза - без санкција.

А оног мајмуна, саветника Тадића сам синоћ слушао, који тврди да можемо најеб*ати, па и санкције добити ако то не урадимо. Лажов неопевани.
Не могу да замислим, с каквим то мотивим би он подметнуо Србији једну такву декларацију у којој би се осудио само злочи у Сребреници.
Морам да кажем - Ђубре једно неопевано. !
 
Lacibg:
Малочас сам на ТВ-у чуо Стојановића који је објаснио гунгулу око те декларације.
Проблем је око превода с Енглеског. Стојановић је потврдио да немамо обавез, али као било би морално ... и ништа више. Без обавеза - без санкција.

А оног мајмуна, саветника Тадића сам синоћ слушао, који тврди да можемо најеб*ати, па и санкције добити ако то не урадимо. Лажов неопевани.
Не могу да замислим, с каквим то мотивим би он подметнуо Србији једну такву декларацију у којој би се осудио само злочи у Сребреници.
Морам да кажем - Ђубре једно неопевано. !

Да, да, тог малог пацова гурају невиђено од када се прича о новој Влади - тако је видљиво и организовано да ми се повраћа, јер до сада га нису промовисали у јавности - а сада се не скида са ТВ.

На срећу - ова планирана свињарија им неће проћи - а тај целокупан план па и тајминг почиње од оног тренутка када је остарела Барбика отишла у Сребреницу да се кревељи - а не у Братунац. Провидно и гадно. 8-)
 
filatelista:
Ma koje moralno, pa većina ovde žali što ih nisu pobili više :roll:

Ма шта ми наприча? Срам те било. Нема овде ни једног човека који се није изјаснио да осуђује СВАКИ ЗЛОЧИН - а ти и теби слични би хтели ДА ОСУДИТЕ САМО ОНЕ КОЈЕ СУ ВАМ ЗАЦРТАЛИ - е па неће моћи! Злочин је злочин, убиство је убиство - или хоћеш да кажеш као и онај скот из Ватикана што се позвао да су имали право да уништавају јеретике (читај да убијају Србе) према Закону о Инквизицији из 16. века...
 
Lacibg:
Малочас сам на ТВ-у чуо Стојановића који је објаснио гунгулу око те декларације.
Проблем је око превода с Енглеског. Стојановић је потврдио да немамо обавез, али као било би морално ... и ништа више. Без обавеза - без санкција.

А оног мајмуна, саветника Тадића сам синоћ слушао, који тврди да можемо најеб*ати, па и санкције добити ако то не урадимо. Лажов неопевани.
Не могу да замислим, с каквим то мотивим би он подметнуо Србији једну такву декларацију у којој би се осудио само злочи у Сребреници.
Морам да кажем - Ђубре једно неопевано. !
Uopste ne moramo da donosimo bilo kakvu deklaraciju, a verovatno bi takvo bespotrebno jednostrano izvinjavanje u ime citave nacije, bilo mnogo vise stetno nego korisno.

A da takvi kao on nisu ken*** bez potrebe, pogotovo Draskovic, Sud ne bi imao mnogo osnova da nas optuzi ni za namerno neizrucavanje Mladica. Dakle ima ovde ljudi koji svojom gluposcu i neodgovornoscu stalno nanose ogromnu stetu drzavi.
 
eremita:
Злочин је злочин, убиство је убиство - или хоћеш да кажеш као и онај скот из Ватикана што се позвао да су имали право да уништавају јеретике (читај да убијају Србе) према Закону о Инквизицији из 16. века...
Eremita???? :shock:
 
adem_ks:
da sam ja NEKO... nije bitno mora li, ili ne, bitno je da li ti osecas da treba da das to saopstenje, znaci cisto moralni cin. a to da li i oni drugi daju ili ne svoja saopstenja povodom tih masakara, to nema nikakve veze sa onim predhodnim. znaci ako nesto osecas, uradi, ako ne...???

А ти иди тамо код твојих шиптара па АГИТУЈ ДА ЈЕ МОРАЛНО ДА ОТКРИЈУ ГРОБНИЦЕ "НЕСТАЛИХ" СРБА ! Па када то обавиш, онда дођи овде, само пази да пре него што стигнеш овде не завршиш у некој канти за ђубре.
 
filatelista:
Ma koje moralno, pa većina ovde žali što ih nisu pobili više :roll:
Eh ******, kad su bili nekooperativni pa su bježali u šumu!!!
Nema veze, ionako ima fore da se i to finischira!!! Ne mogu se premjestiti u Aziju!!!
Srbija će sledeći put ''pokušati da spriječi'', ali neće uspjeti pošto će biri smetnje na telefonskim vezema (''ničim izazvane i nepravedno nametnute'')
k035.gif
, a ostatak posla je na braći, ''majstorima zanata''!!!
n020.gif
g100.gif

Svijet će opet da se zabrinjava
a070.gif
d045.gif
međutim ovog puta neće ostati nikog ko bi napisao nekakvu tužbu protiv Srbije
h066.gif
!
 
jomini:
Eremita???? :shock:

Да Јомини, шта се чудиш, ово суђење се тренутно обавља у Америци,( тужили су Ватикан да је помагао и организовао геноцид преживели потомци убијених у Јасеновцу и са других стратишта за Србе) - а појавио се адвокат из Ватикана и дао такву изјаву.
Постовао сам ту вест на некој од тема.
 
adem_ks:
da sam ja NEKO... nije bitno mora li, ili ne, bitno je da li ti osecas da treba da das to saopstenje, znaci cisto moralni cin. a to da li i oni drugi daju ili ne svoja saopstenja povodom tih masakara, to nema nikakve veze sa onim predhodnim. znaci ako nesto osecas, uradi, ako ne...???
Па битно је , посебно у овом случају. Јер, Орић је на слободи, извињења њихове муслиманске скупшине нема, нема ни хрватске ... а ово што је ова мала наказа покушала да подметне парламенту је далеко од необичног. То би у следећим временима био и те како аргумент за гњављење, уцене и медијска сра*а по нама. А то би и вама одговарало, јер би сте се дистанцирали отцепљењем од "декларисаног српског геноцидног народа". Или ти мислиш да смо мутави ?
 
Rainbow Six:
Eh ******, kad su bili nekooperativni pa su bježali u šumu!!!
Nema veze, ionako ima fore da se i to finishira!!! Ne mogu se premjestiti u Aziju!!!

kako bese onaj stos... ode neka EU komisija da ispita zasto je poginulo pet hiljada ljudi u nekoj drzavi, i onaj domacin pokazuje mrtvake uz ".. evo proverite, svi su oni jeli otrovne gljive, iliti pecurke..." i provere sve tako, kada u nekom cosku pronadju jos par stotina streljanih " a sta je ovo?" pitaju oni "... a ovi, ma nista... milsim, oni nisu nikako hteli jesti te pecurke..." stari stos, ali
 
adem_ks:
da sam ja NEKO... nije bitno mora li, ili ne, bitno je da li ti osecas da treba da das to saopstenje, znaci cisto moralni cin. a to da li i oni drugi daju ili ne svoja saopstenja povodom tih masakara, to nema nikakve veze sa onim predhodnim. znaci ako nesto osecas, uradi, ako ne...???

...e pa nista od tog saopstenja...jesi li iznenadjen i uvredjen i hoces li nas ubuduce ignorisati zbog toga?
 
adem_ks:
kako bese onaj stos... ode neka EU komisija da ispita zasto je poginulo pet hiljada ljudi u nekoj drzavi, i onaj domacin pokazuje mrtvake uz ".. evo proverite, svi su oni jeli otrovne gljive, iliti pecurke..." i provere sve tako, kada u nekom cosku pronadju jos par stotina streljanih " a sta je ovo?" pitaju oni "... a ovi, ma nista... milsim, oni nisu nikako hteli jesti te pecurke..." stari stos, ali

А има и оно када је била колективна једнонационална хистерија на КиМ...
знаш оно једнонационално тровање када вам је ОВК наредио да се шиптарска школска деца преврћу и
увијају - а сва су деца па и српска и циганска и турска јела исту храну......сећаш се... само то није био виц, него збиља
ваша уобичајена фолирања....... :lol: :lol: :lol:
 
Етничко чишћење, и то на много ширем простору и стоструко већем броју људи, урадила је Хрватска. И такав епилог нико не зове геноцидом ???? А геноцидом се назива злочин (стрељање) далеко мањег боја људи од оног који хоће да протуре. Злочин је злочин, у Хрватској има најјачу аргументацију за појам геноцида, у Сребреници свакако не. А ипак су то издејствовали и сад баратају чињеницом, како Срби из Босне обзиром да су створили територију на бази геноцида (Сребреница) не могу да референдумом изврше отцепљење, и наравно имају мање права на то него шиптари ... Никакве везе с правом ни правдом нема.
 
Salvantis:
Uopste ne moramo da donosimo bilo kakvu deklaraciju, a verovatno bi takvo bespotrebno jednostrano izvinjavanje u ime citave nacije, bilo mnogo vise stetno nego korisno.

A da takvi kao on nisu ken*** bez potrebe, pogotovo Draskovic, Sud ne bi imao mnogo osnova da nas optuzi ni za namerno neizrucavanje Mladica. Dakle ima ovde ljudi koji svojom gluposcu i neodgovornoscu stalno nanose ogromnu stetu drzavi.
Поздрав тигре!Ако су наши научили ишта од Хрвата,и постоји било ко,ко уме да направи нешто тако лицемерно као они,и да изгледа као да се кајемо,а суштина нема везе са кајањем,ја сам за!Разлог је прост-нама се задњих петнаест година сви који имају интересе на овим просторима ругају...Сетите се Рачка и Маркала!Опљачкали су нас и покрали уз помоћ фабриковања чињеница.Надам се да и ми имамо неко способног да састави тај лицемерни папир.;)
 
adem_ks:
kako bese onaj stos... ode neka EU komisija da ispita zasto je poginulo pet hiljada ljudi u nekoj drzavi, i onaj domacin pokazuje mrtvake uz ".. evo proverite, svi su oni jeli otrovne gljive, iliti pecurke..." i provere sve tako, kada u nekom cosku pronadju jos par stotina streljanih " a sta je ovo?" pitaju oni "... a ovi, ma nista... milsim, oni nisu nikako hteli jesti te pecurke..." stari stos, ali
Nezdrava ishrana škodi zdravlju!!! Šta je tu novo???
 
eremita:
А има и оно када је била колективна једнонационална хистерија на КиМ...
знаш оно једнонационално тровање када вам је ОВК наредио да се шиптарска школска деца преврћу и
увијају - а сва су деца па и српска и циганска и турска јела исту храну......сећаш се... само то није био виц, него збиља
ваша уобичајена фолирања....... :lol: :lol: :lol:

koliko se ja secam, prema zvanicnim [i nezvanicnim, vidjao sam licno] izvestajima, trovanja je bilo, ko je bio organizator [dao bas nasoj deci uzinu ] "glume" neznam. i cisto sumnjam da mi "obicni" znamo [ ako ne ucestvujemo u tome], kada se nesto stvarno desilo [mislim koliko ima slucajeva "RTS"] kada se namerno zrtvuje svoj narod, zarad "visih" ciljeva.
 
Kad je trebalo da RS formira komisiju i da ispita šta se dešavalo u Srebrenicu, Srbi su to i učinili te je taj izvještaj od strane OHR i visokog tiranina ocijenjen kao izuzetno korektan!!! Sad kad muslimanska strana treba da ispita zločine nad hiljadama sarajevskih Srba, komisija koja je uz ultimativne pritiske bosanskih srba i njihove krajnje političke napore jedva formirana, ista postoji već duže od godinu dana i nije ni počela da se bavi sa poslom koji joj je povjeren!!! Muslimani koji opstruišu rad te Komisije počeli su u tom smislu da insistiraju i na paralelnom utvrđivanju nekakve materijalne štete u Sarajevu kao da su kvadrati razbijenih sarajevskih prozora podjednako prioritetni kao i broj srpskih i ostalih civilnih žrtava u Sarajevu!!!
Srbija nema kome da uputi tu deklaraciju, pošto ta deklaracija ni ne interesuje one prema kojima bi eventualno bila adresirana i koji vjekovima mrze sve što se srpskim imenom krsti!!!
 

Back
Top