Genocid iz nehata

I Stvarno su Srbi najgori narod na svetu ako su stvarno Srbi oni koji zale shto nismo kolektivno osudjeni.
Takve moralne kreature kao shto je ovaj Petar Lukovic nema ni jedan drugi narod na svetu.Mene je sramota od njega a ne od Srebrenice.Jel mozemo nekako da ga se odreknemo?Preko njegovih novina?
 
Enfroz2891.:
I Stvarno su Srbi najgori narod na svetu ako su stvarno Srbi oni koji zale shto nismo kolektivno osudjeni.
Takve moralne kreature kao shto je ovaj Petar Lukovic nema ni jedan drugi narod na svetu.Mene je sramota od njega a ne od Srebrenice.Jel mozemo nekako da ga se odreknemo?Preko njegovih novina?

Ови што жале - сигурно нису Срби, али су грађани Србије, заборављаш да је наша чак и овако осакаћена земља највише мултиетничка од свих земаља у окружењу.
Није свака шуша која се огласи из Србије аутоматски и Србин, не наседај.

И мене је срамота од П.Луковића - али мислим да он уопште није Србин.
 
Enfroz2891.:
I Stvarno su Srbi najgori narod na svetu ako su stvarno Srbi oni koji zale shto nismo kolektivno osudjeni.
Takve moralne kreature kao shto je ovaj Petar Lukovic nema ni jedan drugi narod na svetu.Mene je sramota od njega a ne od Srebrenice.Jel mozemo nekako da ga se odreknemo?Preko njegovih novina?
Ako on hoće može sebe proglasiti krivim za genocid, niko mu ne brani, samo ne znam šta će postići. Možda kasira još koju bednu hiljadu.
 
Ovak stari... vidim si iz kroacije, ovde ti je demokracija, ak imaš pločicu ko jabučilo, ja i još neki onda si sotoniziran... e sad ako si ti neki dužnosnik pa si došel podjebavati miroljubivo srpsko pučanstvo...onda si ga stari moj zašlajfao a da nisi ni ubacio u prvu...
 
Ma potpuno je nebitno šta je Pera Luković po nacionalnosti i da li takve želje šalju nacionalne manjine ili većina. Poenta je da su to ludaci koji imaju neku mazohističku želju da baš bude kako je neko tamo rekao i to po svaku cenu.
Gledam HRT i tamo se forsira ta teorija da su jedino Čeda i ljudi oko Čede normalni, a sve ostalo retrogradno i agresori.
Tako je verovatno i u BiH. Pa ispade da u Srbiji ima samo 215 000 normalnih stanovnika Srbije sa pravom glasa.
Teško da je to baš tako.
 
DeteSunca:
Misliš kao što ti divljaš ovde? Pa nisam ja takav. :D
Ne interesuje mene Hrvatska ni upola kao tebe Srbija, mada sam sada postavio temu o toleranciju tvoje zemlje.


kako mi bez vas

tako ni vi bez nas

:lol: :lol: he he


ruka ruku miluje, a ********* gleda;)

šala mala


pozzz moram na job dosta je bilo zafrkancije
 
filatelista:
Gledam HRT i tamo se forsira ta teorija da su jedino Čeda i ljudi oko Čede normalni, a sve ostalo retrogradno i agresori.
Tako je verovatno i u BiH. Pa ispade da u Srbiji ima samo 215 000 normalnih stanovnika Srbije sa pravom glasa.
Teško da je to baš tako.
Ogromna vecina intelektualne elite u Srbiji ne podrzava ni LDP ni SRS.To ukazuje koje stranke u Srbiji nisu normalne
 
Ovoliko dugo se zamajavate jednim luzerom kao što je Pera Luković koji je poslednjih desetak godina primao dobru kintu od srpskih neprijatelja da se*e po Srbiji i Srbima i na kraju, kada je uvideo da mu je trud uzaludan, da su Srbi sve homogeniji i da istina polako izlazi na videlo a jedini dosadašnji "bad guys" polako dobijaju konkurenciju iz Hrvatske, BiH i sa KiM... pa šta bi drugo nego šenio i krizirao.
Kinta je sve manja, ugled mu je sve manji, tone sve dublje u svom ludilu, a vi mu posvetili ovoliko stranica teksta... :)
 
eremita:
.
И мене је срамота од П.Луковића - али мислим да он уопште није Србин.
Што да тебе буде страмота? Он је себи самом срамота.
Србин или не усваком случају - изрод.

Изрод - за паре. Професионални. Антиратни профитер.

И, стварно, што око њега трошити толике речи?

Довољно је стално само ово имати на уму, да би се одупирало покушају испирања мозга овом мученом народу.

Имао их је, на жалост, исувише, разних, с различитих страна.
 

Back
Top