grlo

G

googi

Gost
neznam da li je prehlada ili sta vec ali grlo me uzasno boli,recite mi sta je najbolje da uzimam posto cajevi ne pomazu?
 
dr:
Otidjite kod lekara da vas pregleda.To je vrlo vazno,ne mozete uzimati nesto na svoju ruku bez pregleda.
Pozdrav![/quote
PA STA DA IDEM KOD DOKTORA KADA UNAPRED ZNAM STA CE MI RECI.TO JE PREHLADA PREPISACE MI NEKI ANTIBIOTIK DA ME SE STO PRE RESI I TAKO.
 
Strasno me nervira taj stav sto da idem kod lekara kad vec znam sta ce mi reci.
Bolje da ja odem u apoteku i kupim antibiotik pa sad nema veze da li to meni treba ili ne treba. :roll:
E dokle cemo da mislimo da svi sve znamo?
 
Jeste, da se barem uzima nešto prirodno, a ono ne, odmah se kupuje antibiotike.
A šta, kod vas su antibiotici u slobodnoj prodaji :?:
 
Da, u privatnim apotekama kao i sve ostalo. Doduse od skoro smo sedative stavili pod zabranu kupovine bez recepata i u privatnim apotekama, hvala bogu. Inace si mogao kupiti sta ti srce pozeli.
 
U, pa vi ste mnogo napredni, kod nas sve je to još uvek na recept, kao nekada u Jugoslaviji. Možda i zbog cene, pošto antibiotici su skupi.
A sečam se kako sam nekada sam kupovao antibiotike u Italiji i Austriji, pošto i mene mrzelo, da idem kod lekara.
Poslednji sam kupio sečam se onaj Plivin patent sumamed u Italiji. Pojedeš tri u tri dana i ubiješ sve mikroorganizme u sebi i one dobre, koji ti proizvode vitamin c, b12, itd.
Tako vrlo oprezno sa antibioticima, oni neznaju, koja bakterija u organizmu je dobra a koja zla. A po mojoj teoriji zlih uopče nema, sve ti dolaze u ispomoč i popravljaju tvoju grešku u ishrani.
Stvarno je bolje, da je što manje lekova u slobodnoj prodaji.
 
Mene grlo boli stalno.GAZIRANO,CIGARE,PROMAJA ...sve se zavrsi sa penicilinom.POSLE MESEC DANA ISTA PRICA.
Kupim najjace injekcije i ponovo idemo dalje.Nemam nikakve bakterije samo imam nezno grlo-tako kazu doktori?
 
Razmuti dve kasicice jabukovog sirceta u casi vode. Ispiraj grlo sto cesce ("grgutanjem") a malo i poi... Da skodi ne moze, a provereno pomaze!
 

Back
Top