Brijanje brade

Rudjer

Iskusan
Poruka
5.513
Koliko cesto brijete bradu? Ja svaka 2-3 dana. Volim da mi lice bude glatko. Brada me bas nervira! I nije lepo klati devojku za vreme ljubljenja.Sad imam 22 godine, a dok sam bio u srednjoj skoli, cesto sam imao zapustenu bradu i voleo sam da je nosim. Ali kad sam upisao fakultet, skroz sam promenio misljenje.
 
cicos - macos:
E, a sto je vecini muskih problem da se briju redovno? I sta koristite za brijanje? Moj decko ima osetljivu kozu, pa ako biste mogli da preporucite nesto za brijanje tog tipa koze, many thanks.

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

lepo je to sto neobrazovani/deca imaju decka/devojku ali molim vas prvo obrazovanje pa onda ljubav... bice vremena...
 
Negde na ovom forumu je bila tema (ja sam je postavio)
o tome da li devojke vole glatke muškarce,
i preovladalo je mišljenje da je simpatično ako
muškarac nije sveže obrijan, dakle brada i brkovi od dva-tri milimetra.


Nije baš mudro ni taktično od rane mladosti se brijati često, jer to
(kod mnogih, ne kod svih) izazove brži i gušći rast dlake, i dlaka se zadeblja...

To najbolje znaju momci koji su rano otišli u vojsku, pa se iz vojske vratili
sa "šmirglom" na licu.
 
Rudjer:
Koliko cesto brijete bradu? Ja svaka 2-3 dana. Volim da mi lice bude glatko. Brada me bas nervira! I nije lepo klati devojku za vreme ljubljenja.Sad imam 22 godine, a dok sam bio u srednjoj skoli, cesto sam imao zapustenu bradu i voleo sam da je nosim. Ali kad sam upisao fakultet, skroz sam promenio misljenje.

Ma na fakultetima nije aktuelno brijanje već sviranje klavira.
Šta da ti kažem - opet nisi u trendu...
 
Ja otprilike isto na svaka 2 dana. Mada mi je u zadnje vreme vise preko glave tog zaebavanja s brijanjem, pa to ume da bude i po 3-5 dana... Nervira me jako, jer mi je dlaka tanka i ostra u bozju i najgora je kad je ima pola milimetra. E onda se osecam ko da imam ajkulinu kozu, kad predjem rukom na dole sve je lepo, milo i cool, al' ako krenem rukom uz dlaku dobijem posekotine maltene. Uz to su mi i relativno retke dlake, tako da prvih 24h se nece nista videti. Tako da se ne brijem zbog vizuelnog, nego da bih mogao ono: Cao, cao, cmok, cmok... A opet kad mi je tako sveze kratka dlaka, moram da se izbrijavam, odozdo na gore... i tako. Smorcina jedna velika.
 
lerdi:
ja se ne brijem uopste...sa masinicom skidam jednom nedeljno...kada se obrijem upali mi se lice i pojave se bubuljice....inace imam cisto lice...

I ja imam problem sa osetljivim licem.
Ako koristim one klasične brijače onda moram da budem pažljiv.
Sa onim "protector" brijačima posle nekog vremena korišćenja ne postižem željeni cilj.

Dakle, postoji "Nivea balsam" sa kojim ćeš "gasiti" upalu.
Isto postižeš sa čajem od mente (nane) i naravno nezasladjen pa na lice.
 
cicos - macos:
Ne razumem tvoju reakciju. Lepo sam postavila pitanje, a ne vidim da si odgovorio. I da, ti mene zoves detetom? :D :D :D :D
ako nisi dete onda si ono drugo...

ps. mali podsetnik: many se koristi sa brojivim a much sa nebrojivim imenicama... Ne vidim kako thanks postaje brojivo... :lol: :lol:

take it easy 8-)
 
ja se ne bi brijo da nije posla...a izgledam uzhasno posle par dana...ko najgora propalica...josh ako mi pocrvene ochi od monitora kreatura jeziva...tako da se brijem drugi dan recimo...ok ne bash uvek...hteo sam da pustim bradu u nekoliko navrata al uvek se izjalovi...
 
Moj dečkić ima jaku bradu a nežnu kožu ... i ne može svaki dan da se brije, zato što osakati lice... Koliko god da to meni smeta, tako je kako je ... polako se navikavam.

U principu, obožavam da vidim sveže obrijano muško lice ... to mi deluje tako čisto i lepo.
 

Back
Top