Sex

To ti je vrlo individualno, i u principu zavisi od toga koliko te osoba na sex inspirise, ali stvarno a ne ono u smislu kako to rade u tvom okruzenju, dakle impuls tela, i drugo ne manje vazno je procena druge strane. S nekim ljudima sex nikada nije dobra stvar. Pre je beda.

I naravno godine i duzina ljubavnog staza. Sto ga je vise, sve to postane vrlo lako i jednostavno, mislim na odredjivanje i ko i kada.
 
Da čekam da prodju meseci ... a neko mi se svidja :shock: .... pa to bi bilo sadomazohistički ..... to bi bilo nehumano ... to bi bilo prosto nepodnošljivo :mrgreen:

U odnose ulazim onog momenta kad mi proradi ''ono nešto'' u stomaku :lol:
 
student87:
POSLE KOLIKO VREMENA STUPATE U SEXUALNE ODNOSE?OD CEGA ZAVISI DA LI CETE PRVOG DANA,ZA NEDELJU,DVE ... ILI CEKATI DA PRODJE NEKOLIKO MESECI ?

Stupam čim dobijem dozvolu, sex ionako nije ozbiljna stvar da bi se nešto zamarao sa terminima :lol: Nek žene razmišljaju...
 
Ja mislim da sve to zavisi od situacije i osobe...ja iskreno ne volim da cekam dugo jer je to mucenje i za mene i za tog decka,ali opet i ne volim da se odmah ubacim nekome decku u krevet ipak prvo volim nekog sto bolje da upoznam...znaci sve je u sredini!
 
Kada mi plate :p :p :p

LOL!!!

Naravno ne, ja upoznam osobu, pa se zaljubim(uglavnom to traje oko 3 meseca), eeeeeee onda krece action! S' tim sto je ljubljenje 100000 puta bolje od sexa. :p
 
Zenska usta sadrze veliki broj nervnih zavrsetaka koje su u direktnoj vezi sa polnim organom...nije ni cudo sto volimo da se ljubimo i sto nam je potrebno da se partner dobro ljubi.Dobar poljubac u velikoj meri pomaze da se brze odlucimo na seks sa nekom osobom...zato momci ljubite, ali lepo,svoje devojke i snovi ce vam se najverovatnije ostvariti...
 
Lusy Lusy:
Zenska usta sadrze veliki broj nervnih zavrsetaka koje su u direktnoj vezi sa polnim organom...nije ni cudo sto volimo da se ljubimo i sto nam je potrebno da se partner dobro ljubi.Dobar poljubac u velikoj meri pomaze da se brze odlucimo na seks sa nekom osobom...zato momci ljubite, ali lepo,svoje devojke i snovi ce vam se najverovatnije ostvariti...

Koji si ti biser! :shock:
 

Back
Top