Plan 3 A za KiM?!

Pa šta?

Primećen član
Poruka
541
Po rečima Milana Ivanovića postoji plan za KiM metaforično nazvan tri A,
1.Antihristari
2.Albanci sa KiM
3.Amerikanci

Navedena tri A direktno utiču iz svojih interesa na stvaranje nezavisnog KiM,zašto?
Naravno iz sopstvenih interesa,koji su to interesi svi manje više znamo,

Kao odgovor na plan 3A treba imati možda plan 4 S?
Samo Sloga Srbina Spašava?
 
adem_ks:
po ovome vi mozete da se oprostite od kosova, mislim ako je vas antiAAA plan 4S plan... "nemoguca misija" je decji igra prema tom vasem 4S planu

LOŠ SI MATEMATIČAR BR.4 JE JOŠ UVEK JAČI OD BR.3
Od KiM se nikada nećemo oprostiti a oni koji su ga oteli i privremeno okupirali živeće zauvek u strahu od Kosovskih Srba i Srbije a duh Lazara i Miloša lebdeće vam iznad glava svake noći svakog dana dok KiM ne bude oet slobodno i Srpsko,a onda trube bato:
Srpska se truba sa KiM čuje Srbina svakog da obraduje...
Ma nemoj da naljutiš fudbalski savez Beograda koji ima više članova nego KiM stanovnika da krenu jer ima da vas nema dole,...a da lovački savez ne pominjem!!!
 
et ademi
Pa to su boje Srbije,
da li plan 3 A ima nekakve veze i sa sportom?
Mislim da sa planom tri A ili 4 S sve jedno nacionalne lige su slabe ,
jedino rešewe je regionalne lige u cilju jačanja sporta a i sveg ostalog,
polako ne daju zdravom da poludi kako kažđe naš narod.
 
Hrc2007:
..........Osobno mislim da bi stanovnistvo KiM imalo vecu korist da ostane u zajednici sa Srbijom...medjutim pitanje je dali ce oni to prepoznati.....

ma naravno srbija da zatvori auto put prema KiM pa dole bi vuk nosio poštu,
mislim da ovo što se sada radi samo šteti KiM i narodu koji dole živi a koristi pojedincima i pojedinim organizovanim kriminalnim grupama a ne anrodu KiM,
mi smo to prošli 90 tih a oni sada prolaze toliko o tome,
narodi su upućeni jedni na druge samo što većeina ne razume problem.
 
Pa verovatno od svega po malo,
Samo Srbija je prekinula saradnju sa RS pred i po događanjima u Srebrenici
to je milošević po nalogu sad, prekinuo snabdevanje i ostalo
e to što u ratu sve strane trguju pa tako i pojedinci,ratni profiteri probijaju blokade to je drugo Srbija je i tada a i sada osudila svaki zločin!!!
E sada to što im Mladoić treba zbog povrđivanja krivice samo jedne strane i prikrivanje učešća međunarodne zajednice to je treći aspekt,
bilko kako bilo obićan narod je protiv rata i zločina a psi rata i ratni profiteri i političari oni su nešto što je mimo volje naroda pa shodno tome neka samostalno i snose krivicu!!!
 
Pa šta?:
ma naravno srbija da zatvori auto put prema KiM pa dole bi vuk nosio poštu,
mislim da ovo što se sada radi samo šteti KiM i narodu koji dole živi a koristi pojedincima i pojedinim organizovanim kriminalnim grupama a ne anrodu KiM,
mi smo to prošli 90 tih a oni sada prolaze toliko o tome,
narodi su upućeni jedni na druge samo što većeina ne razume problem.

mislim da gresis... ne kazu ljudi "svi putevi vode u srbiju " vec...
 
Pa šta?:
Pobedi sebe da bi mogao da pobediš druge,
ako smo jedinstveni teško će nas tako lako slomiti.
Može i tako SVAKA SLOGA SRBINA SPAŠAVA!
Ergo: Zadnjih decenija si konstantno bio gubitnik. Da nijesi u medjuvremenu dobijo koju bitku sa samim sobom? U tom slucaju, kuku sa tim snovima ne samo Kosovu no svijetu.
 

Back
Top