Koje knjige citate?

Orvel

Zainteresovan član
Poruka
381
Posto smo apsolvirali sve probleme o odnosima izmedju Ns devojaka i momaka, ljubavi, sponzorusama,nesporazumima, Aleksejevi perverzijama, teenage problemima - vratimo se knjigama. Sta citate i sta preporucujete! Moja preporuka svim ljubiteljima dobre knjige je :
Vladimir Tasic - Kisa i hartija(od novijih - ludacki dobro pise),
Borislav Pekic - Svi naslovi,
Zan Bodrijar - Simlukrumi i simulacije
itd... Hajde malo, uposlite vijugice i necim drugima osim kako da zbarite decka, sponzorusu ili posaljete nenosa u Dubai.
 
knjige? zasto da citam ?

divim se ljudima koji pored skole,faxa i ostalih obaveza procitaju toga na kile - pitam se kad stignu ?
sto sam citao citao sam i to onako dovoljno, a da sad nabrojim 5 knjiga da bih se pohvalio... nema sanse:?
na mene knjige ostave utisak ali na kratko

( mozda zvuci glupo i povrsno ali je tako ebes ga )

Mislim da oni koji citaju mnogo, vise se zanose nekim stvarima i osamnjuju se :?

ali.... sta poneti u Dubaju da ubijem dosadu :lol: :lol:

(mada cu i sam nesto nakucati kad se vrnem- ako odem)
 
MA daj bre...

Ja ne citam ali jako mi je zao, jer nemam nista pri ruci kao sto sam nekada imao. Imo sam ogormnu bibilioteku dok je keva nije poklonila... :(

Knjige su velika vrednost (posle skupih riba :lol:)
 
nije knjiga ali bi mogao biti i dobar roman, procitajte : ЧИЧА ВИДОЈЕ И НАТО

http://www.politika.co.yu/detaljno.php?nid=23969

Видоје Томић био је чувар пруге Београд – Бар на делу који пролази кроз БиХ, односно кроз Републику Српску. Живео је у том крају и, логично, био је запослен при железници, јер државна је служба ипак државна служба. У свакој држави. Док је био млађи волео је да слуша приче о свом чувеном рођаку, старијем нареднику америчке ратне морнарице Петру Томићу, који је херојски погинуо 7. децембра 1941. у Перл Харбору спасавајући своје другове на бојном броду „УСС Утах” под кишом јапанских бомби и торпеда.

...........
Изненада, изнад пруге залелујали су хеликоптери НАТО-а, три борбена „апача” и два „блек хоука” са водом командоса. Кренули су да минирају и дигну у ваздух двадесетак метара пруге Београд – Бар, баш на оном делу за који је био „надлежан” Видоје Томић.
Никада нећемо сазнати шта је Видоје Томић помислио када је угледао хеликоптере у ваздуху и на земљи и командосе у пуној ратној опреми како иду према њему...........................

ovo su samo delovi price, a kompletna prica je na gore ostavljenoj adresi ....
 

Back
Top