Lazovi......

  • Začetnik teme andjelija
  • Datum pokretanja
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
A

andjelija

Gost
Interesuje me zasto vecina muskaraca laze da voli neku devojku, prica joj neke pricice i sve to tako iskreno.... jedno prica, a drugacije se ponasa?
Da li to znaci da mu nije stalo do te devojke?
A kada zeli devojka da raskine i kada ga pita da li je to ono sto on zeli... kaze da nije, da ne zeli da je izgubi i kaze da ce se PROMENITI i posle toga opet isto.... Sta pa to znaci?
 
potpuno te kapiram... imala sam slicno iskustvo. kako se zavrsilo...? kad sam bila spremna da ga napustim napustila sam ga.
sad, razmisli dobro da li si u stanju da ga tolerises takvog i koliko te u stvari nervira to ponasanje. mislim, ako je to nesto preko cega ne mozes da predjes, nemoj da gubis zivce posle svake svadje nego se saberi i ne trazi njegovu dozvolu za odlazak. na taj nacin mi u stvari nalazimo opravdanje da ostanemo negde gde nam je lose, a oni posto im je jos uvek u izvesnoj meri stalo do nas /ili nam nisu nasli zamenu/, ne zele da odemo.
na kraju krajeva sta se menja time sto on ne zeli da odes ako tebi u toj vezi nije dobro. ovaj moj je bio bas zesci posesivac i dovodio me je do ludila. mislim, budi objektivna i proceni sama da li ta veza ima buducnost ili ne i ako shvatis da nema trudi se da je prekines sto bezbolnije za oboje. ja sam pogresila sa ovim mojim sto sam brza shvatila da nam veza nema perspektivu ali smo se puno meseci razvlacili ko budale + kad sam to shvatila bilo je prekasno da odem zato sto me on nije pustao.

srecno!
 
andjelija:
Interesuje me zasto vecina muskaraca laze da voli neku devojku, prica joj neke pricice i sve to tako iskreno.... jedno prica, a drugacije se ponasa?
Da li to znaci da mu nije stalo do te devojke?
A kada zeli devojka da raskine i kada ga pita da li je to ono sto on zeli... kaze da nije, da ne zeli da je izgubi i kaze da ce se PROMENITI i posle toga opet isto.... Sta pa to znaci?

..."laze da voli neku devojku"...
Poslusaj malo kako ovo zvuci...kako se o tome moze lagati?Ne verujem da te moze drzati puno u zabludi,jedino ako ne zelis da vidis laz.Iz ovog sto citam,mislim da nije puno zainteresovan i mislim da je prepustio izbor tebi.A kad ti zelis da raskines,kad ti bude jasno da to nije ono sto zelis,ne vidim zasto bi ga pitala za misljenje.Jednostavno treba to da mu saopstis.Nisi sigurna da hoces...cini mi se..Zasto trazis njegovo misljenje,cemu razgovor i potvrda tvoje odluke?
Sta ocekujes da ti kaze na kraju?Mislim da nece promeniti svoje ponasanje,on je resio da ode,ali ti se nadas...Cini mi se da je ovde sve jasno...on odlazi...al nece da bude grub..makar ti mislila da je lazov!
 
andjelija:
Interesuje me zasto vecina muskaraca laze da voli neku devojku, prica joj neke pricice i sve to tako iskreno.... jedno prica, a drugacije se ponasa?
Da li to znaci da mu nije stalo do te devojke?
A kada zeli devojka da raskine i kada ga pita da li je to ono sto on zeli... kaze da nije, da ne zeli da je izgubi i kaze da ce se PROMENITI i posle toga opet isto.... Sta pa to znaci?
To bas znaci da mu nije stalo do nje.A kada devojka zeli da raskine, onda proradi muska sujeta(kod vecine), "Pa ne mozes ti mene da ostavis kad ti hoces, nego kada ja to budem hteo".
 
laze da bi osvojio devojku
a kada osvoji onda bi osvajao neku drugu
laze tj.prica ono sto smatra da bi devojka zelela da cuje
obecava promene jer se plasi da bude ostavljen(podsvesno)
d.
 
mislim da svi mi ponekad lazemo. To sto on radi nije bas nesto sto bih ja nazvala laganjem, vec strahom da on bude taj koji je ostavljen. Veruj da on kad ti prica te stvari zaista tako i misli!! Ali na zalost verovatno samo tada. Ostavi ga, neces biti srecna sa njim, nema sanse.
 
najtuznije od svega je sto se kod nas smatra da je macho muskarac onaj koji maltretira sopstvenu devojku.lako je biti faca kad imash nekog ko te iskreno voli.mislim da bi i mi zene vishe trebale da se okrenemo sebi i jednostavno da shvatimo da to tako mora da bude i da prestanemo da se sazaljevamo jer tako gubimo samo svoje ja.jedno je chinjenica oni nikad ne odrastu,a sa decom se bar zna kako treba!!!bojle je da ga ostavish,jer ce ti kasnije biti teze,a mozda ces se posle i kajati sto to nisi uradila pre!!!samo slushaj svoje srce!!!ono nikada ne greshi.ako patish ochigledno da nije to onaj pravi za tebe!!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top