savet za athlon 2600+

evo ja sam pishem sa takvog atlona...dobr je ako nisi kupio sporet ili kuhalo za kafu...ili mikrovalnu..temperatura nije nikad ispod 60..a ako upalish i wmp ili josh nesto racunaj oko 80... jednom kad sam pokusao da upalim neku najobicniju igru otishao je odma na 88 pa sam odustao...a racunar placen 1100 evra prije 2-3 godine..HP-ov
 
Ja imam Athlon XP 2500 vec 3.5 godine i osim toga sto se greje stravicno - na renderingu i igrama izlazi do 84 - 85 C a ispod 55 C ne prelazi nikada mogu da ga pohvalim i da kazem da kada bih opet bio u situaciji da ga kupim kupio bih ga. Athloni su u ono vreme bili medju najboljima koliko se ja razumem posebno ako ima barton jezgro. Izdrzao je ono sto ne bi mnogi izdrzali, bar u mom slucaju. 30 E nije mnogo uopste.
 
Da,ali ta temperatura je savrsena za ledene zimske noci.Samo upalis prime95(ili neki drugi burn-in program) i pustis da radi preko noci.Nema sanse da ti bude hladno :) .@ivam91 ta temp pod punim opterecenjem bi bila veca samo kada tvoje napajanje ne bi padalo u voltazi(a samim tim i voltaza procesora) tokom opterecenja.
 

Back
Top