photoshop

  • Začetnik teme gvozdenka
  • Datum pokretanja
Zvanicni Adobe distributer kod nas je CET: http://www.cet.co.yu/softver/softver_a.htm

Kod njih ti je definitivno najjeftiniji, a koliko znam, daju kakvu-takvu tehnicku podrsku.

A kako nauciti da ga koristis... pa mozes da uzmes neku od knjiga, mada mislim da je za photoshop mnogo bolje uciti 'na prakticnom primeru', tj. trail & fail metodom... A u tome ce ti pomoci brojni tutorial-i na net-u... Idi na www.google.com i trazi Photoshop tutorials ...

Srecno...
 
gde mogu naći opis rada u photoshopu. Niasm u potpunosti sve našao jer je sve to površno. Normalno da znam da radim sa njim one osnovne funkcije i nešto malo komplikovanije ali želim da upoznam sve njegove mogućnosti. samo da nagovestim da knjigu neću da kupim.
 
skoro nigde ja sam davno prestao da kupujem knijige tipa taj i taj program za 14 dana , bez muke itd itd. Jer oopisuju ono najosnovnije i naravno pogresno (bas i knjizi Photo Shop koju sam slucajno uzeo da prelistam kod moje bivse profesorice naleteo sam na deo kad objasnbjavaju kako se radi "frajstend slike" totalno glupo i neprakticno naravno uzeo sam nasu knjigu a sa strani izdavacima ne znam kako stvari stoje a ni sede
 
Najbolji izdavac je MikroKnjiga.Ja sam od njih kupio Photoshop 7 Biblija.Uzimajuci u obzir da pre toga nisam imao iskustva sa obradim slika odlicno mi ide!!!
 
Nemoj preterano da se nadas prvo skooci pa reci hop.
Salu na stranu nemoj da dodjes u zabludu da uradis nesto "profesionalno" nece ti to tako pomoci ta knjniga jer su je pisali ljudi koji "sve znaju" a nista ne urade kako treba. Za 7 godina rada sam sreo samo jednu osobu koja je od pocetka do kaja uradila pripremu sa stmnpu a izmedju ostalog tome i sluzi
Photo Shop a anje za igranje
 
NICS:
Nemoj preterano da se nadas prvo skooci pa reci hop.
Salu na stranu nemoj da dodjes u zabludu da uradis nesto "profesionalno" nece ti to tako pomoci ta knjniga jer su je pisali ljudi koji "sve znaju" a nista ne urade kako treba. Za 7 godina rada sam sreo samo jednu osobu koja je od pocetka do kaja uradila pripremu sa stmnpu a izmedju ostalog tome i sluzi
Photo Shop a anje za igranje

Koji je tvoj problem? Photo Shop je odlican alat. Photoshop 7 Biblija je odlicna knjiga, sve funkcije mogu lepo da se nauci iz nje.

E sad, napraviti nesto da to izgleda dobro i da se dobro proda, to je druga stvar. To se mora vezbati, ali se mora imati i malo talenta.
 
NICS:
Nemoj preterano da se nadas prvo skooci pa reci hop.
Salu na stranu nemoj da dodjes u zabludu da uradis nesto "profesionalno" nece ti to tako pomoci ta knjniga jer su je pisali ljudi koji "sve znaju" a nista ne urade kako treba. Za 7 godina rada sam sreo samo jednu osobu koja je od pocetka do kaja uradila pripremu sa stmnpu a izmedju ostalog tome i sluzi
Photo Shop a anje za igranje
Sta ti znas.Mogu da se kladim da knjgu nisi ni video!
 
Za Corey-a i nissam video knjigu jer radim od verzije 3.0 a radim jer sam graficar sa zavrsenom grafickom skolom a ne neki padobranac koji ima love kupi racunar malo cacka i naprasno poosle 7 dana zivi u ubedjenju da sve zna sve moze a NISTA NE UME i nisam isao na glupe kurseve po gradu koji na kraju ne objasne nista a uzmu lovu i dobijes neki sertifikat koji ne znam cemu sluzi jer niko ne garantuje da ce biti priznat svugde gde se pojavis sa papirom
 
NICS:
Za Corey-a i nissam video knjigu jer radim od verzije 3.0 a radim jer sam graficar sa zavrsenom grafickom skolom a ne neki padobranac koji ima love kupi racunar malo cacka i naprasno poosle 7 dana zivi u ubedjenju da sve zna sve moze a NISTA NE UME i nisam isao na glupe kurseve po gradu koji na kraju ne objasne nista a uzmu lovu i dobijes neki sertifikat koji ne znam cemu sluzi jer niko ne garantuje da ce biti priznat svugde gde se pojavis sa papirom

Tebi je bas tesko. Gledam te... mnogo si negativan... Jesi probao da se drogiras? :?
 
NICS:
Za Corey-a i nissam video knjigu jer radim od verzije 3.0 a radim jer sam graficar sa zavrsenom grafickom skolom a ne neki padobranac koji ima love kupi racunar malo cacka i naprasno poosle 7 dana zivi u ubedjenju da sve zna sve moze a NISTA NE UME i nisam isao na glupe kurseve po gradu koji na kraju ne objasne nista a uzmu lovu i dobijes neki sertifikat koji ne znam cemu sluzi jer niko ne garantuje da ce biti priznat svugde gde se pojavis sa papirom
Jao boze.Znas li ti koje sam ja godiste retarde?
 

Back
Top