PAL to NTSC

proximo

Ističe se
Poruka
2.233
Pozdrav drustvo.
Imam problemcic. Nedavno sam se preselio u USA gde koriste NTSC video. Sa interneta sam skinuo par nasih filmova ( dvd format) koji su napravljeni kao Pal video. Kada ih narezem i pokusam da pustim u svom dvd playeru na tv mi prikaze gresku kao da izbacim cd jer playback nije u redu. Da li neko zna nesto o tome kako da to sredim? kako da prebacim Pal u NTSC???
 
To je prilicno komplikovan i dugortajan proces. Mislim da ti se vise isplati da kupis DVD player koji cita oba sistema. A meni se cini da nije problem do formata vec je nesto drugo u pitanju jer bi u svakom slucaju trebao da dobijes bar nekakvu sliku. Proveri koje diskove cita tvoj player. Imas DVD-R i DVD+R diskove.
 
proximo:
Pozdrav drustvo.
Imam problemcic. Nedavno sam se preselio u USA gde koriste NTSC video. Sa interneta sam skinuo par nasih filmova ( dvd format) koji su napravljeni kao Pal video. Kada ih narezem i pokusam da pustim u svom dvd playeru na tv mi prikaze gresku kao da izbacim cd jer playback nije u redu. Da li neko zna nesto o tome kako da to sredim? kako da prebacim Pal u NTSC???

Poseti ovu stranicu :http://www.blazemp.com/convert_between_pal_ntsc.htm
 

Back
Top