Nenad Canak neprijatelj Srbije i srpskog naroda!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

anntaylor

Zainteresovan član
Poruka
346
Saveznik DOS-a Nenad Canak upravo je dao izjavu u vezi presude da Srbija nije kriva za genocid:

ČANAK UŽASNUT

Predsednik Lige socijaldemokrata Vojvodine Nenad Čanak izjavio je da je „ostao bez reči” na presudu Međunarodnog suda pravde u Hagu po tužbi Bosne i Hercegovine protiv SRJ za genocid. „Neka krv i pepeo Bosne padnu na ruke svih onih koji su doneli ovakvu presudu”, poručio je Čanak. (B92, FoNet, Beta)

Nakon ove izjave se vide namere Canka. Mogu tek misliti kako se oseca Tadic koji je u ime Srbije isao u Srebrenicu i javno se izvinuo u ime naroda iz Srbije.....

Ipak istina ispliva na povrsinu kad tad!
 
Ljudi koji su i pored presude medjunarodnog suda i dalje ostali neprijatelji srpskih interesa treba da krivicno odgovaraju za plasiranje laznih informacija u medije.

Sada je vreme da se zatvore i sve NVO kojima je specijalnost uvlacenje Srbije u nekakve izmisljene afere!

Setite se samo kada su ti isti optuzili Nikolica da je ucinio nekakav tamo zlocin u takozvanoj kroaciji..
 
anntaylor:
Saveznik DOS-a Nenad Canak upravo je dao izjavu u vezi presude da Srbija nije kriva za genocid:



Nakon ove izjave se vide namere Canka. Mogu tek misliti kako se oseca Tadic koji je u ime Srbije isao u Srebrenicu i javno se izvinuo u ime naroda iz Srbije.....

Ipak istina ispliva na povrsinu kad tad!

Devojčice, završena je predizborna kampanja, nema potrebe za tako bombastičnim naslovima...Svako je dobio glasova koliko mu pripada i sad je to gotovo.
 
Canak je doneke u pravu. Genocid u Srebrnici se zaista desio. Svi mi naravno znamo da su iza tog genocida stajale srpske snage, ali ocigledno je da optuzba te srpske snage nije mogla da poveze sa drzavnim aparatom Srbije.

Gledano i sa stanista istorijske pravde, ova presuda ima svoj smek, buduci da bi njom Srbija postala prva zemlja koja je osudjena za genocid. Cisto sumnjam da i Canak misli kako je Srbija zasluzila da bude usamljena na tom mestu.
 
verehovski:
Canak je doneke u pravu. Genocid u Srebrnici se zaista desio. Svi mi naravno znamo da su iza tog genocida stajale srpske snage, ali ocigledno je da optuzba te srpske snage nije mogla da poveze sa drzavnim aparatom Srbije.

Gledano i sa stanista istorijske pravde, ova presuda ima svoj smek, buduci da bi njom Srbija postala prva zemlja koja je osudjena za genocid. Cisto sumnjam da i Canak misli kako je Srbija zasluzila da bude usamljena na tom mestu.

Koji to svi mi??? Ovo mi opet smrdi na DOS lazi....

To izgleda samo znate vi kojima su izvori informacija Vuco, Kandicka, Canak i LSD Jovanovic. Slucaj Srebrenica je uvecan potem lobiranja a istina u vezi toga je davno opisana u knjigama i saslusana iz usta musimana koje su Srpske snage izvalcile.
 
verehovski:
Canak je doneke u pravu. Genocid u Srebrnici se zaista desio. Svi mi naravno znamo da su iza tog genocida stajale srpske snage, ali ocigledno je da optuzba te srpske snage nije mogla da poveze sa drzavnim aparatom Srbije.

Gledano i sa stanista istorijske pravde, ova presuda ima svoj smek, buduci da bi njom Srbija postala prva zemlja koja je osudjena za genocid. Cisto sumnjam da i Canak misli kako je Srbija zasluzila da bude usamljena na tom mestu.
Ni Canak, ni ti niste u pravu.Genocid je po nekoj definiciji pokusaj da se totalno unisti neki narod.sto podrazumeva ubijanje dece,i zena.Znamo da su u Srebrenici zene i deca postedjeni i organizovano autobusima prevezeni izvan Srebrenice.Tako da nema tog osnovnog elementa za genocid.Zene koje puzaju genetski opstanak nekog neroda su postedjene.Moze se reci masakr za Srebrenicu,i to je sve.
P.S.Broj od 8000 je naravno preuvelican.
 
sumnjivo lice:
Ni Canak, ni ti niste u pravu.Genocid je po nekoj definiciji pokusaj da se totalno unisti neki narod.sto podrazumeva ubijanje dece,i zena.Znamo da su u Srebrenici zene i deca postedjeni i organizovano autobusima prevezeni izvan Srebrenice.Tako da nema tog osnovnog elementa za genocid.Zene koje puzaju genetski opstanak nekog neroda su postedjene.Moze se reci masakr za Srebrenicu,i to je sve.
P.S.Broj od 8000 je naravno preuvelican.

Izvini, molim te, ali zar ti nisi gledao snimak ubijanja muslimana od strane Skorpiona? Hoces da kazes da oni momci od 13-14 godina nisu bili deca?

Sarena je laza da deca nisu ubijana, a pritom treba i da se zna kako je nekolicina ljudi postedjeno zbog unproforaca koji su bili u Srebrenici. Samo prisustvo holandjana je spasilo odredjen broj zena i deca buduci da je bagra ubijala glavom bez obzira.

p.s.
S obzirom na psihopatoloski karakter ubistva u Srebrenici i s obzirom na psihopatoloski karakter kolovodje tih ubistava (Ratka Mladica) ne bi me zacudilo da je dostignuta brojka od 8000 ubijenih.
 
sumnjivo lice:
Ni Canak, ni ti niste u pravu.Genocid je po nekoj definiciji pokusaj da se totalno unisti neki narod.sto podrazumeva ubijanje dece,i zena.Znamo da su u Srebrenici zene i deca postedjeni i organizovano autobusima prevezeni izvan Srebrenice.Tako da nema tog osnovnog elementa za genocid.Zene koje puzaju genetski opstanak nekog neroda su postedjene.Moze se reci masakr za Srebrenicu,i to je sve.
P.S.Broj od 8000 je naravno preuvelican.
Sud je jasno rekao da je u Srebrenici genocida bilo, samo Srbija nije direktno umešana, nego je kriva zato što ga nije sprečila.
 
Taman me debeli Čanak oduševio, kako je komunikativan i duhovit, neko veče na TV-u kad, eto nebuloze ... prosto pati od ubistveno bombastih izjava. Ni ja ne verujem da zaista tako misli, ali važno je "najbolje i najjače" opljuvati. C c c c c. Da li je prolupao, sad kad nema moći sledeće 4 godine ?
 
verehovski:
Canak je doneke u pravu. Genocid u Srebrnici se zaista desio. Svi mi naravno znamo da su iza tog genocida stajale srpske snage, ali ocigledno je da optuzba te srpske snage nije mogla da poveze sa drzavnim aparatom Srbije.

Gledano i sa stanista istorijske pravde, ova presuda ima svoj smek, buduci da bi njom Srbija postala prva zemlja koja je osudjena za genocid. Cisto sumnjam da i Canak misli kako je Srbija zasluzila da bude usamljena na tom mestu.

posmatrajte ovaj post sa pravnog aspekta - lepo rečeno, sve ostalo je suvišno

NASLOV
"Nenad Canak neprijatelj Srbije i srpskog naroda!"

ZAKLJUČAK:
"MEDJUNARODNI SUD PRIJATELJ SRBIJE I SRPSKOG NARODA"

Pa sad, znači svako ko tvrdi suprotno o ovom Sudu je isti kao Čanak, mislite o tome!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top