Vitezovi-online igra

Pozzz svima ja sam administrator On-line igre Vitezovi,e sada par napomena:

1.Ovo nije video igra,nego on-line!

2.Nova adresa je http://www.vitezovi.co.sr !!!

3.Problem sa e-mail-om(dostavljanje sifre za igru) je resen!!!

4.Igrica ne podrzava Internet explorer!!!Mozete igrati samo ukoliko za browser koristite Firefox,Operu...

5.Shoot je slika sa odredjene stvari,u ovom slucaju slika iz igre,ali ja bih vise voleo da dodjete i sami se uverite!!!

6.Za sva potrebna objasnjenja mozete se obratiti na mail vitezovi021@yahoo.com

Eto toliko od mene!!!
 
Registrovao sam se, igra nije losa, ali nemoze sve domace MU igre da idu na jednu te istu skriptu. Evo sta treba podhitno da popravite, to su moji prvi utisci:
1. Vec kod registracije, ima Nemacke, koliko znam istoriju, tada se su to upravljali Goti.
2. Gde nadjoste pored Gala, Persijanaca i ostalih da stavite Tenkove i Avione i sl.
3. Promenite izgled, ovaj je ruzan do besvesti.
5. Gameplay nije toliko los ali moze bolje.
...
 
ShadowRider:
Registrovao sam se, igra nije losa, ali nemoze sve domace MU igre da idu na jednu te istu skriptu. Evo sta treba podhitno da popravite, to su moji prvi utisci:
1. Vec kod registracije, ima Nemacke, koliko znam istoriju, tada se su to upravljali Goti.
2. Gde nadjoste pored Gala, Persijanaca i ostalih da stavite Tenkove i Avione i sl.
3. Promenite izgled, ovaj je ruzan do besvesti.
5. Gameplay nije toliko los ali moze bolje.
...

Evo odgovora:
1.OK
2.Igra se zove Vitezovi "probno",zasto sam stavio pod navodnike:1.Mozda menjamo ime,jer nisam ima drugu ideju,2.mozda nije probno ali vec za narodni ciklus menjamo imena RASA!Tipa:Srbi,Hrvati,Muslimani...,3.Mogu se i jedinice zvati drugacije tipa: Pesadija,Katapulti,Cepelini......
3.Imas u "Podesavanjima" 20 i nesto razlicitih postavki pa menjaj izgled!!!
4.Nema :-D
5.Slazem se da moze bolje,ali pomagaj onda malo 8-) !!!

I MOGU LI NEKE BRE POHVALE???:-D
 

Back
Top