imam pro blem

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Jedite kod Djoa

Zainteresovan član
Poruka
231
judi problem iam sada ja ocu pustim vodu al ne radi nest u kotlovodogrlicu ja otrovam to i tamo uredu sve je kak treba da bilo ond pustam cesmu i tamo voda nema je ni na cesmi otvaram labavo tamo sve u redu pravom je sta mzoe da bude ajmo judi ponozi te mi
 
Jedite kod Djoa:
judi problem iam sada ja ocu pustim vodu al ne radi nest u kotlovodogrlicu ja otrovam to i tamo uredu sve je kak treba da bilo ond pustam cesmu i tamo voda nema je ni na cesmi otvaram labavo tamo sve u redu pravom je sta mzoe da bude ajmo judi ponozi te mi
Djecko, nadam se da ti nije do sprdacine, ovdje niko to ne voli, sala da, ali izvini, imas malo mutirano pitanje!
 
Jedite kod Djoa:
ako nemas pametije sta da kazs mi nemoj javjajati se ovde treba pomoc mi teba
Jel' ti vidis sta i kako pises?
Sta se blesavis po forumu, mislis da si duhovit sa kerefecenjem.
Hoces da ti se nesto pametno napise u vezi idiotluka koje ti postavis?
Da pokusam da ti pomognem:
"Mism vodkrtlic ti kcrkno pa nejma pretikovanja da voda iznilzazi. Meneme se cinci d trba da oknjis neki tflon pa da se mozd nakaci neki da popproaviti se da taj ktrlic. Najboljego bi trebalo da bude da ti ne crzkas nist jer se razumevas u to nista bas uglavnom potpuno."

Idi se zezaj na neko drugo mesto, gde mozda nadjes sagovornike tvog kapaciteta.
Nadam se da ce se moderator uskoro pojaviti ovde.
 
Њега има на сваком подфоруму...Увек ме насмеје,али почињем да озбиљно сумњам у његово ментално зравље.
 
Ma kreten izigrava jadnika...
Tolika nepismenost mogla bi samo da znaci da je totalni debil. U tom slucaju ne bi znao da upali racunar, otvori browser i pogodi krstaricu... Da ne govorimo na registraciji itd..
Voli da je budala pa to ti je.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top