Europa universalis III

Pre neki dan sam nabavio ovu igru, i moj prvi utisak je da je igra EXTRA!!! Imaš nevervatnu slobodu u igri, a pogotovo mi se sviđa kolonizacija novog sveta. Bitke su loše urađene, i to je jedina mana ove igre. Igra je slična sa Knights of Honor, a tu igru sam obožavao.
 
Instalirao sam Europa universalis lll i igrao je.Posle toga mi je sistem pao i morao sam ponovo da ga dignem.Nakon ponovne instalacije Europa universalis nece da se pokrene.Moj procesor je sempron 3000+(brzina 1.81mhz), a minimum za igru je 1.9mhz.Da li neko zna kako ponovo da je pokrenem, ili da mi kaze za slicnu igru koja moze da ide na mom kompu.
 
Ima slicnosti sa KoH, mozes da igras i Srbijom a vremenski period je od 1453. do 1789. (1821. sa nastavkom)

Kaко онда могу да играм са Србијом?!?! Мислим реалност је да смо тад били по Турцима, мада то је и небитно.....Овај па јел добра, ваља ли да утрошим коју ноћ преко торента да бих набавио ово?
 
Kaко онда могу да играм са Србијом?!?! Мислим реалност је да смо тад били по Турцима, мада то је и небитно.....Овај па јел добра, ваља ли да утрошим коју ноћ преко торента да бих набавио ово?

Ne zauzima puno igra ja mislim negde oko 300-400 mb ali nisam bas siguran.
 

Back
Top