Da li je DEMOKRATSKI vojno zastititi svoju zemlju?

Da li je DEMOKRATSKI vojno zastititi svoju zemlju?

  • Da?

  • Ne?


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

anntaylor

Zainteresovan član
Poruka
346
„Reč za status” u Ahtisarijevom predlogu stana - 25. februar 2007.

Specijalni izaslanik UN za status Kosova Marti Ahtisari izjavio je da će od 2. do 10. marta finalizirati svoj predlog o statusu te srpske pokrajine. U intervjuu kosovskoj televizijskoj mreži Kohavižn on je rekao da će tokom marta svoj predlog predati Savetu bezbednosti UN i dodao da će taj predlog sadržati i „određenu reč sa status”. „Kontakt grupa je učinila jasnim na osnovu čega će se zasnivati reč za status, bazirajući se na principu da će se poštovati volja većine na Kosovu”, rekao je Ahtisari. Bivši finski predsednik je takođe rekao da oni koji na Kosovu protestuju zbog njegovog predloga, zapravo ga nisu ni pročitali. „Da su ga čitali, ne bi imali razloga za protest. Oni koji protestuju samo rizikuju realizovanje onog o čemu sanjaju”, rekao je Ahtisari i ocenio da međunarodna zajednica neće sprečiti implementiranje njegovog plana. (Beta)

Da li je DEMOKRATSKI vojno zastititi svoju zemlju?
 
adem_ks:
malo me zbunjujete, ja sam sa kosova, i to je moja zemlja, jedini potencijalni "neprijatelj" je srbija [ne mislim da ce bukvalno docu bas do toga, nego onako, figurativno] e sada jel ja treba da stitim moju zemlju od "mog" neprijatelja ili od koga bre

Прво што треба да урадиш, то је да престанеш да се претвараш и да се правиш Шиптар када то ниси. Погледај своје раније постове када си више пазио да се правиш Шиптар и упореди са овим садашњим када си се ослободио... :lol: :lol: :lol:
Исувише си брзо и исувише добро "научио" српски језик... :mad: :mad: :mad:
 
eremita:
Прво што треба да урадиш, то је да престанеш да се претвараш и да се правиш Шиптар када то ниси. Погледај своје раније постове када си више пазио да се правиш Шиптар и упореди са овим садашњим када си се ослободио... :lol: :lol: :lol:
Исувише си брзо и исувише добро "научио" српски језик... :mad: :mad: :mad:

a po cemu ti zakljucujes da sam isuvise brzo "naucio" srpski jezik. ne racunam neku gresku prilikom kucanja. a bre???
ps. nikada nisam rekao da sam siptar.
 
anntaylor:
Veliki broj Siptara je spreman da zivi u Srbiji ali tamo trenutno vladaju mracne sile koje bi licnovale svakoga ko se usudi usprotiviti njihovim interesima.

Na Kosovu i Metohiji nema niti malo demokratije i ljudi zive u strahu a neistomisljenici nestaju preko noci.
a ti sama u ovo doba noci... bez na spavanje, pojesce te baba roga.... bre....
 
adem_ks:
malo me zbunjujete, ja sam sa kosova, i to je moja zemlja, jedini potencijalni "neprijatelj" je srbija [ne mislim da ce bukvalno docu bas do toga, nego onako, figurativno] e sada jel ja treba da stitim moju zemlju od "mog" neprijatelja ili od koga bre

To bi bio građanski rat, tada svako zauzima rov koji mu paše, ili koji mora, ili ide u Munchen brigadu( za tebe to može biti i Tirana brigada!:)
 
Дужност демократске и про-европске Србије је да уведе ред и закон, поштовање демократије и људских и грађанских права на целој територији своје земље, и да то обезбеди грађанима Аутономне Покрајине Косово и Метохија, па чак и војним средствима у колико исламофашистички-нарко злочинци одбију да се уклоне са узурпиране територије.

Хехехехе, рекао сам и нису ми израсли рогови и шиљат реп!
:)
 
adem_ks:
malo me zbunjujete, ja sam sa kosova, i to je moja zemlja, jedini potencijalni "neprijatelj" je srbija [ne mislim da ce bukvalno docu bas do toga, nego onako, figurativno] e sada jel ja treba da stitim moju zemlju od "mog" neprijatelja ili od koga bre

..a sta radis sa tom zemljom...jel` je obradjujes :)

...i nije to tvoja zemlja...sta mislis da su Ameri bacali bombe na nas da bi je vama dali
 
fosilvaso:
To bi bio građanski rat, tada svako zauzima rov koji mu paše, ili koji mora, ili ide u Munchen brigadu( za tebe to može biti i Tirana brigada!:)

Međutim, ako na kraju izgubite, bićete tretirani po Ustavu kao Draža nekada, oružana pobuna i rušenje ustavno-pravnog poretka!

Znači, ako nisi siguran da ćete pobediti Srbe, bolje ti je crta preko grane...i kada se sve završi, lepo se vratiš, izjaviš lojalnost Srbiji i niko te neće dirati!
 

Back
Top