Otkriven DNK Isusa Hrista...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
savin:
Svetski mediji javljaju da je otkrivena grobnica porodice Isusa Hrisat u Izraelu i da je analiziran
DNK clanova porodice..
Analiza DNK se ne poklopa sa stavovima Crkve....

http://www.theglobeandmail.com/servlet/story/RTGAM.20070224.wlosttomb0224/BNStory/Front/home

Ех, Чивути, Чивути.......... боље им је да гледају своја посла а да хришћанство и Господа Исуса Христоса - заобиђу, и иначе га сасвим довољно вређају у
својим верским књигама... заиста су више него безобразни..... :roll: :roll: :roll:

Они добро знају како умеју да криче и креште када неко нападне њихова
верска осећања, зато шат ап! Имају тамо ЗИД ПЛАЧА и нека плачу а хришћане
нека заобиђу.
 
Na ovom Forumu je najbolje otvarati teme o LDP-u i Cedi Jovanovicu..
Kada otvorim temu o Rusiji i Putinu-rusofobi zagalame..
Ja uglavnom prenosim udarne vesti-teme -komentare iz strane stampe..
Teme iz Rusije su uvek bile interesantne na srpskim diskusijama i forumima..
 
savin:
Na ovom Forumu je najbolje otvarati teme o LDP-u i Cedi Jovanovicu..
Kada otvorim temu o Rusiji i Putinu-rusofobi zagalame..
Ja uglavnom prenosim udarne vesti-teme -komentare iz strane stampe..
Teme iz Rusije su uvek bile interesantne na srpskim diskusijama i forumima..

Па бар си могао мало више да преведеш, мене веома занима ова тема.
 
Obersturmfuehrer:
mislim da ce ovo vrlo brzo na istoriju...

Ех, ви комунисти, докле бре више - ПА ОВО ЈЕ НАЈ ПОЛИТИЧКА ТЕМА КОЈА
ЈЕ ИКАДА ОВДЕ ПОСТАВЉЕНА, наравно, можеш хитно да јавиш да се негде
склони, али буди сигуран да сам у праву... 8-)
 
moraš li baš svakom članku na koji naletiš na netu da posvetiš temu, ni manje ni više, nego na pdf-u politika?

jao forumu ako uskoro razviješ interesovanje za botaniku ili mikrobiologiju :roll:

@eremita

režiser dokumentarca koji se snima o ovom otkriću je simcha jakubovici.

obrati pažnju na ovaj detalj iz njegove biografije:
For his Zionist work on North American campuses, in 1980 he was awarded the Knesset Medal.

prevod:

za njegov cionistički rad u severnoameričkim kampusima, 1980 dodeljena mu je medalja kneseta :D


 
eremita:
Па бар си могао мало више да преведеш, мене веома занима ова тема.
Nema razlog za tako nesto.Uvek ce biti onih koji ce se "ubiti"od objasnjavanja da je Isus neko ko nije ni postojao,ili je bio obicna smrtnik prevarant.Uvek ce biti onih koji ce slepo verovati u crkvu.Medjutim nikad mi nece biti jasno zasto se ti "naucnici"ne ustrema na objasnjenja u vezi Islama.Za njih je Islam tabu tema.IliBudizam.Svrbi ih Hrscanstvo pa to ti je.
 
Tekst je dosta tezak za prevod -ima poneka rec koju ja neznam..
Mozda je bolje da neko drugi prevede -ko ima bolji engleski i vise se razumije u religijske termine..
U ovom tekstu je uglavnom sazeto da je Isus Hristos imao sina i da nije vaskrsnuo-kako je tvrdila Crkva godinama..
Tema je dosta osetljiva i zaocekivati je dosta komentara iduce nedelje u svetskoj stampi......

Titanic director James Cameron's latest project is a controversial new documentary claiming Jesus was never resurrected, and had a son with Mary Magdalene, according to reports in the US.

The Canadian filmmaker will unveil three coffins he claims are those of Jesus of Nazareth, his mother Mary and Mary Magdalene at a press conference in New York tomorrow, Time magazine's website said.

It reported that Cameron and colleague Simcha Jacobovici use evidence from DNA tests, archaeological surveys and biblical studies, showing that 10 stone coffins discovered in a Jerusalem suburb in 1980 by Israeli construction workers, belonged to Jesus and his family.

Some 20 years later archaeologists apparently deciphered some of the names on the tombs in the 2,000-year-old cave as Jesua, son of Joseph, Mary, Mary, Mathew, Jofa and Judah, son of Jesua.

The 90-minute Discovery Channel film, produced by Cameron and directed by Jacobovici, will be shown on Channel 4.

Builders in the Talpiyot were digging the foundations for a new building in the industrial park when the earth gave way and revealed the cave containing the coffins.

But prominent Jerusalem archaeologist Amos Kloner, who officially oversaw the work at the tomb, dismissed the claims.

``It makes a great story for a TV film,'' the professor reportedly told The Jerusalem Post. ``But it's impossible. It's nonsense.''
 
Elvin:
moraš li baš svakom članku na koji naletiš na netu da posvetiš temu, ni manje ni više, nego na pdf-u politika?

jao forumu ako uskoro razviješ interesovanje za botaniku ili mikrobiologiju :roll:

@eremita

režiser dokumentarca koji se snima o ovom otkriću je simcha jakubovici.

obrati pažnju na ovaj detalj iz njegove biografije:


prevod:

za njegov cionistički rad u severnoameričkim kampusima, 1980 dodeljena mu je medalja kneseta :D



Могао сам само тако нешто и претпоставити......цркотина...... :lol: :lol: :lol:
 
savin:
Tekst je dosta tezak za prevod -ima poneka rec koju ja neznam..
Mozda je bolje da neko drugi prevede -ko ima bolji engleski i vise se razumije u religijske termine..
U ovom tekstu je uglavnom sazeto da je Isus Hristos imao sina i da nije vaskrsnuo-kako je tvrdila Crkva godinama..
Tema je dosta osetljiva i zaocekivati je dosta komentara iduce nedelje u svetskoj stampi......

'

Јаох......ма слатки су... а и маштовити......

По већ свом стално понављаном "хисторијском обичају" - чачкају мечку... нека, нека.......

п.с. Чуди ме да још није изронио Маркеља да нам све објасни... :lol: :lol: :lol:
 
savin:
Svetski mediji javljaju da je otkrivena grobnica porodice Isusa Hrista u Izraelu i da je analiziran
DNK clanova porodice..
Analiza DNK se ne poklopa sa stavovima Crkve....

http://www.theglobeandmail.com/servlet/story/RTGAM.20070224.wlosttomb0224/BNStory/Front/home

ajde,molim te,objasni mi na koji nacin su utvrdili da je ovo grobnica porodice tog lika i sa cime su uporedili taj dnk!? ja bih bio najsrecniji covek na svetu kada bi crkvu neko konacno raskrinkao ali od toga nema nista. suvise je veliki kes u pitanju a bojim se da nikakve grobnice niti otkrica ljudima nece otvoriti oci jer su potpuno zaslepljeni verom u jevrejskog proroka. ipak,zivo me zanima kakav ce cirkus ispasti sa tom grobnicom pa cu pokusati da pratim razvoj dogadjaja,naravno uz osmeh :-D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top