Kamerom i mikrofonom na chat

web_master:
U novije vreme sve vise nalazimo chat-sobe koje imaju mogucnost koriscenja kamere i mikrofona. I mi smo nasli i postavili jednu takvu chat-sobu.

Pogledajte je, i ako znate neku bolju varijantu, koja mozda bolje i efikasnije radi, onda je preporucite.

http://www.k23tv.com
Kako mislis "mi smo nasli" ? Gde to cat sobe padaju sa drveta?
Inace da bih pogledao i video da li ti mogu preporuciti nesto bolje, morao bih da se uclanim? Ne vredi, necu da se uclanjujem da bih ti posle eventualno nesto savetovao - a ti bi kao poslusao...
Da mogu da probam bez uclanjenja ok, ovako nece ici nikako...
 
codemaker:
Kako mislis "mi smo nasli" ? Gde to cat sobe padaju sa drveta?
Inace da bih pogledao i video da li ti mogu preporuciti nesto bolje, morao bih da se uclanim? Ne vredi, necu da se uclanjujem da bih ti posle eventualno nesto savetovao - a ti bi kao poslusao...
Da mogu da probam bez uclanjenja ok, ovako nece ici nikako...


Nema uclanjenja. I ne trebaju mi saveti - samo sam rekao da ko hoce nek pogleda, pa ako misli da ima nesto interesantnije, onda cu i ja to da pogledam, pa eventualno da razmenimo iskustva.

A nikog nisam terao da se bilo gde uclani ili bilo sto da uradi protiv svoje volje...
 
To je Userplane Chat koji si ti samo implementirao u svoj sajt. Takav chat se nalazi na hiljadama raznih sajtova.

Nije los, mada nema opciju za privatne poruke. Bolji nisam mogao da nadjem, posto ne znam sam da napravim.
 
web_master:
Nema uclanjenja. I ne trebaju mi saveti - samo sam rekao da ko hoce nek pogleda, pa ako misli da ima nesto interesantnije, onda cu i ja to da pogledam, pa eventualno da razmenimo iskustva.

A nikog nisam terao da se bilo gde uclani ili bilo sto da uradi protiv svoje volje...

Kako nema uclanjenja? Kad krenes na webcam chat, moras preko "sign up" ili to nije uclanjenje?
 
stvt:
To je Userplane Chat koji si ti samo implementirao u svoj sajt. Takav chat se nalazi na hiljadama raznih sajtova.

Nije los, mada nema opciju za privatne poruke. Bolji nisam mogao da nadjem, posto ne znam sam da napravim.


Ima opciju za privatne poruke... "IM" kada odaberes jednog clana, i koji se pojavi levo dole. Cak sta vise mozes igrati i par igara sa onim koga si odabrao, posto ima i igara.
 
Auuuuuuuuuu. ovaj lik je cini mi se banovan, koliko se sjecam, prodavao je ovaj sajt bas spamerksi ovde.. Da li je prodao ne znam, samo znam da je na ovom catu guzva gora nego na krsti...

Na krsti ima nekoliko hiljada catera a ovde ce biti za nekoliko hiljada ali mozda godina...
 

Back
Top