Sta da radim? ? ?

Dennis.D

Početnik
Poruka
38
Letos sam se smuvao sa jednom devojkom koja me je inspirisala...Zaljubio sam se u nju...Ona je trenutno otputovala u inostranstvo!Cujemo se skoro svaki dan.Obecali smo jedan drugom da cemo biti verni!!!Treba da dodje za 5 meseci...Sta da radim?nemogu valjda da drkam 5 meseci??? 88"
 
Dennis.D:
Letos sam se smuvao sa jednom devojkom koja me je inspirisala...Zaljubio sam se u nju...Ona je trenutno otputovala u inostranstvo!Cujemo se skoro svaki dan.Obecali smo jedan drugom da cemo biti verni!!!Treba da dodje za 5 meseci...Sta da radim?nemogu valjda da drkam 5 meseci??? 88"
hibernacija je prevo resenje za tvoj problem. Samo im kazes kada opet da te odlede.
 
Sory, zezam se ja malo da ti skrenem misli. A sta da radis, bavi se svakodnevnim stvarcicama. Zayebano je to upoznas nekog, zagotivis, pa on negde ode i kada se konacno vrati nista nije kao sto je bilo.
 
Dennis.D:
Letos sam se smuvao sa jednom devojkom koja me je inspirisala...Zaljubio sam se u nju...Ona je trenutno otputovala u inostranstvo!Cujemo se skoro svaki dan.Obecali smo jedan drugom da cemo biti verni!!!Treba da dodje za 5 meseci...Sta da radim?nemogu valjda da drkam 5 meseci??? 88"
Djecko, da sam blizu tebe krvi bih ti se napio!!! Ako imas sansu za avatnuru ucini sebi to zadovoljstvo, jos si mlad za `post`!! Sto se ne zna nije ni bilo!!! Kad budes imao ozbiljnu vezu, brak, onda to postuj i cuvaj, a za to si jos mlad! Znaci pravac u njene gacice!
 
Hahahahahhaa,koji si ti kralj,e mladost ludost,mada pretpostavljam da ti nije lako,desanka sakic ti ne gine...ali stvarno si me slatko nasmejao,hehehehee.Jel ti bre nedostaje ona ili sex sa njom?Verovatno sve :lol: :lol:
 
Uradi ono sto ti onako najvise prija,samo pazi sa kim,koliko puta i gde.Ipazi da se pri tom ni najmanje ne promeni tvoj odnos prema njoj kako ne bi primetila da nesto nije uredu.E,a ja tebi ovde govorim da je prevara radi seksa ok,a ja imam decka u inostranstvu i molim se svaki dan da ne poklekne iskusenjima...nemoj da je prevaris,budi fin decko,sta je pet meseci drkanja.;)
 
Dennis.D:
Hahahaha...ova ti je dobra.Ajde da ona nije tako dobra prema meni,ja je nebih fermao.ali...neznam bas sam se mlad zaljubio.
Ljubav ne broji za godine...nemoj da brines zbog toga...mada koliko ja vidim ti bas osecas krivicu zbog svojih ideja o prevari.Ako je vec tako,onda ti je bolje da se malo stisnes ovih pet meseci i da sacekas da se ona vrati,jer ako to budes uradio a toliko je volis kad se ona bude vratila pocece da te izjeda krivica zbog te prevare.Ija cekam mog decka vec cetiri meseca da se vrati,i u pocetku je bilo jako tesko ali vremenom se naviknes.
 
Dennis.D:
Jeeee...na neki nacin imamo isti problem,samo sto si ga ti prevazisla.bila je u Srbiji mesec dana,znaci mnogo mi je lepo bilo sa njom.i spavala je kod mene,sve sve sve...Odakle je tvoj decko?
On je odavde rodom,ali poseduje Svedski pasos...on je bio prvi decko kod koga sam prespavala...ma sta da ti kazem kada se razumemo!
 
Dennis.D:
Letos sam se smuvao sa jednom devojkom koja me je inspirisala...Zaljubio sam se u nju...Ona je trenutno otputovala u inostranstvo!Cujemo se skoro svaki dan.Obecali smo jedan drugom da cemo biti verni!!!Treba da dodje za 5 meseci...Sta da radim?nemogu valjda da drkam 5 meseci??? 88"
..... a bojiš se da ti otpadne qita ako ne hebeš 5 meseci...... :lol: :lol: :lol:
.....e onda ti i nisi za ozbiljnu vezu,idi hebi redom pa kada se zasitiš,e onda se zaljubi..... :roll:
 

Back
Top