Grey Anatomy-Uvod u Anatomiju

sarabubasara

Poznat
Poruka
9.927
Kakva vam je ova serija ako je iko prati?daje se na b92 u 10:00 svakog petka i subotom u sest ujutro mada mislim da je to repriza.ultra je popularna kod hrvata i u svijetu, osvojila je neke brojne nagrade svi ''otkidaju'' na patricka dempseya pa sta mislite?
gledala 1 epizodu i ok je...malo mi je prenaivno da on spava sa svakom doktoricom...to je moje misljenje...
 
STA!?Serija se zavrsila?!vec!?
kako!?mislim na b92...ova koju sam ja gledala i nije losha...tesko je biti stazista :)...dobra je fora ako je se sjecas:
kad dolazi kineskinja i treba da joj se zasije ruka,ali zena ne zna engleski svo vrijeme prica na kineskom.ima jedna kosooka i ja sam mislila da je amerikanka-kineskinja.cudila sam se sto je nisu pozvali i kad je ova dosla ova sto treba da usije ranu kaze da ne zna sta da radi,pa je moli da joj prevede ova kaze da ne moze.a ova sto treba da usije pita je zasto.''Kineskinja'' odgovori:
''Zato sto sam odrasla na beverli hilsu,jer jedina stvar koju mogu da procitam je meni u kineskom restoranu i koreanka sam''.Kakva sam budala bila ispala(!)Nego,ne znam im imena to je problem...
 
Ma super je serija,ja gledam kad stignem!
Cak nije ni gadno,secam se kad sam gledala bilo koju seriju sa operisanjem da sam posle dva dana izbegavala da ukljucim tv!
Serija je super stvarno,nego zasto su je nasi preveli kao "Uvod u anatomiju" kad se zove "Grey's anathomy"?Ona glavna se zove Meredit Grej!Sto znaci da na srpskom treba da bude "Grejina anatomija"ili "Anatomija doktorke Grej"!Jel tako?
 

Back
Top