Americki buldog

Pomoc,Video sam u Beogradu na izlozbi ,naravno nije se takmicila :-D prelepu zenku Am.buldoga oko 3god staru belu sa tigrastim sarama.
Mislim da je vodila devojka sa imenom Ana .Da li je neko od vas zna!?
Unapred zahvalan! :-D
 
Aleksandra_84:
Zdravo,ja prodajem STENE americkog buldoga.Psic je presladak sa pedigreom je.JA nazalost nemam uslova za cuvanje ovog stvorenjceta.
Molim javi se ako je prijatelj jos uvek zainteresovan.
Pozdrav iz Nisa.
Molim te posalji sliku psa,i ako mozes skeniraj i posalji pedigre !Naravno u opciji za privatne poruke!
 
stalac
napisi nam nesto vise o ovim psima,kakvi su za odgoj,narav,rad,kakvi su cuvari? Mene ova rasa zanima,pa pisi sve sto ti padne na pamet o njima.

Dosta o ovim psima mozete pronaci na www.americanbulldogserbia.com
Ja vam mogu pisati o svojim iskustvima.
Mislim da jos rasa nije rasprostranjena na nasim prostorima i da je ljudi cesto mesaju sa drugim rasama.
To su dosta dominantni psi ali su jako blagonakloni prema deci.Americki buldog trazi coveka pored sebe da bi bio srecan(setnje i razne vrste druzenja).Toliko od mene za sada.
 
sale jer poznajes ovo kuce
 
Evo jedan prijateljski savet,jako je bitan pedigre jer bez pedigrea ces sigurno dobiti psa koji, u najmanju ruku,nije cist americki buldog,
U Podgoricu su otisla tri steneta iz legla Bulija i Bee i mozes videti kako izgledaju sada ako si blizu Podgorice.
 

Back
Top