Oglašavanje - a gde

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Betty

Elita
Poruka
21.481
Ja se nešto mislim...ma meni uopšte nije jasno zašto se ljudi oglašavaju :lol: (ja oglase po službenoj dužnosti samo!)
Znači, pitanje je sledeće:
koji oglasi vas dotiču . oni iz sandučeta, iz dnevnih novina, gradskih fanzina, ili ženskh magazina? :)
Možda na bilbordima, ili szanicama, na bočnim zidovima zgrada? :confused:
Ili oni flajeri što ostave u fićka, na stolovima? Možda insertovani free listići po knjigama i to? :shock:

Ili pak (PAK) na web-u ? :mrgreen:


Kako se VI upravljate, prema kojim oglasima?

Lično, primetim samo kad je LEPO.
 
pa ne znam....ja sam u fazonu da citam oglase samo kad mi nesto treba,ono...nemam rad da sad vidim charobni pasulj na bilbordu ili flajeru i odem da ga kupim,vec...ako mi treba charobni pasulj,onda ga potrazim po oglasima ili gde vec..razumesh brate
i da...po meni su najjaci,t.j bili su najjachi (dok nisu uveli gomilu glupih ogranicenja) halo oglasi.
 
ponekad pogledam flajere ubačene u sanduče.....šta je novo kod mog kablovskog operatera, onda one o hipermarketima....u novinama ne gledam nikad oglase....ali kad je u pitanju neki novi časopis koji nema ekonomski rezon da uopšte postoji na tržištu, onda sam radoznao.............onda, kao...e vidi ovome je spozor preduzeće za izgradnju puteva srbija putevi.........al peru paaare.........ako meni nešto treba...recimo sad jurim neki foto aparat....onda je tu net...i tehničke karakteristike i fotke koje pravi......net mi je najpogodniji, najbliži i najbrži.....
 
Privuku mi paznju oni u dnevnim novinama. Zenski casopisi su uglavnom toliko prenatrpani reklamama da i ne gledam. Na netu ih isto ne primecujem. U postanskom moram da ih primetim, ali moze lako da se desi da izgubim listic. U kaficu se obicno upustim u neku pricu, i opet ne bi primetila oglas, osim ako bas bode oci. Reklame u gsp-u primecujem, nekako ih ne ocekujem tu, i uvek ih primetim. :D
 
e,da...mt:s ima bas agresivnu marketinsku kampanju za ove pakete..post paid broj + jeftin mob :) ,gde god se okrenes eto oglasa,novine,tv,net..

jbg morao sam da uzmem..

inace najvise mrzim one fore sa zvezdicom * pored cene
i kao dole u cosku *cene su bez PDV-a i sl.
 
eee......a u WC? :mrgreen: "Neka i VAS gledaju! " pa na slici neki Sherlok Holms, bulji tačno tamo gde je wc šolja, sav se izbečio :lol:



Ja nekako zadnje stranice novina gotivim...da je veliko i šareno.
Ili da mi neko KAŽE, neko relevantan, da je nešto mnogo dobro.

E, i ja ću taj g3 mts....:)
 
t.j sada je pretplata za 3g (nevezano za pretplatu koja se placa za BEL profil) 100 din. mesecno i 3g pozivi se tarifiraju kao i obicni,ali to je dok traje promocija,mislim tako je bilo i za MMS,dok je trajala promocija par meseci je bilo FREE i sve je prshtalo od MMS-a,a kad je prosla promocija i od kada kosta 12 din. sve je utihnulo :)
tako i ovde,ako npr. pretplata za 3g posle promocije bude 500 ili 1.000 din. i ako se 3g pozivi budu tarifirali po npr. 50% ili 100% vecoj ceni od normalnog poziva,koji ce mi moj onda taj 3g,a samim tim koji ce mi i 3g telefon,ako ne budem koristio 3g.
videcemo.... :)
 
ma nije samo pricanje s' nekim i gledanje :)
Ova tehnologija korisnicima omogućava korišćenje velikog broja novih usluga kao što su: video poziv, gledanje TV programa, muzičkih spotova i filmskih sadržaja, brzi internet, nadzor važnih saobraćajnica i mnogo drugih multimedijalnih sadržaja preko mobilnog telefona.
ali sacekacu/mo u svakom slucaju..
 
eee......a u WC? "Neka i VAS gledaju! " pa na slici neki Sherlok Holms, bulji tačno tamo gde je wc šolja, sav se izbečio

mogla bi to da bude i efektno...****š šerloka..nego.. kao...kao u wcima na zapadu...što imaju tačku ...centralnu metu...da ne švrljaš aparatom, mislim..nije požar, a nije ni higijenski...i onda stave tačku...neku florescentu..ili lik iz crtanog filma...tako može reklama... za pivo bi bila uspešna..... može i 3d ili prigodna animacija...da se zabavljamo dok obavljamo posao..........
 
Jeste, evo ja uvek zapazim onu na Novom Beogradu za Coca-Colu, Radenska tri srca i braca Karic. :lol:


dsc01017cp0.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top