Kako izleciti nesanicu?

Orvel

Zainteresovan član
Poruka
381
U poslednje vreme moji snovi ne uspevaju da me pronadju na uobicajnom mestu. Svako dana po vec odredjenim, samo njihovim pravilima traze u krevetu, za kompjuterom, u fotelji ali me ne uspevaju uhvatiti... Kako da dopru do mene?
 
I ja sam imao problem sa nesanicom ali je otisao kako je i dosao, iznenada...

jedino sto ti ostaje jeste da prihvatis igru i da snove pustis da teku gde god i kad god te napadnu, bukvalno, da ostavis sve i legnes da spavas....ako ces da pokusavas da u pustis kad tebi odgovara, mozda nece nositi istu poruku a to bi bilo i pokusaj da zavladas sopstvenom podsvescu a to je, ipak, ogroman zalogaj... :wink:
 
MinM_4Life:
kakve ovo veze ima sa pod-forumom Novi Sad?

ufff, ajmo jos jednom :roll:

tema o nesanici je veoma bitna za forum novi sad iz sledecih razloga:
-svi novosadjani su se pre ili kasnije susreli sa ovim problemom ili se upravo susrecu
-zbog 24-7 karaktera foruma i neta, nesanica je cest problem kod korisnika i na forumu ns
-ako zelis da uzivo pratis teme "izlasci u ns" ili "hronika", moras da vilenis nocu i namerno izazoves nesanicu
-ako zelis da te uzivo ispali neka nafurana novosadjanka, moras da je startujes u izlasku a to je uvek posle ponoci, stoga, nesanica
-a ako zelis da slikas najbolje slike za temu "slike ns-a" opet moras da radis nocu, dakle, nesanica
-pogotovo ako neko zeli da prati tvoje postove ( nalazeci u njima uzvisen smisao i lepotu ) mora da forsira nesanicu jer se ti pojavljujes iz sasvim druge casovne zone
-ako krenes da citas sve baljezgarije koje se ovde nalaze tek onda dobijes nesanicu od uzasa...


Stoga, nesanica kao pojava, bez obzira na uzrok i poreklo je veoma ozbiljna i cesta pojava, vezana za ns, koja zahteva temeljan pristup i sopstvenu temu na internetu... Jel sad malkice jasnje, duso? :wink:
 
HEMI 426:
ufff, ajmo jos jednom :roll:

tema o nesanici je veoma bitna za forum novi sad iz sledecih razloga:
-svi novosadjani su se pre ili kasnije susreli sa ovim problemom ili se upravo susrecu
-zbog 24-7 karaktera foruma i neta, nesanica je cest problem kod korisnika i na forumu ns
-ako zelis da uzivo pratis teme "izlasci u ns" ili "hronika", moras da vilenis nocu i namerno izazoves nesanicu
-ako zelis da te uzivo ispali neka nafurana novosadjanka, moras da je startujes u izlasku a to je uvek posle ponoci, stoga, nesanica
-a ako zelis da slikas najbolje slike za temu "slike ns-a" opet moras da radis nocu, dakle, nesanica
-pogotovo ako neko zeli da prati tvoje postove ( nalazeci u njima uzvisen smisao i lepotu ) mora da forsira nesanicu jer se ti pojavljujes iz sasvim druge casovne zone
-ako krenes da citas sve baljezgarije koje se ovde nalaze tek onda dobijes nesanicu od uzasa...


Stoga, nesanica kao pojava, bez obzira na uzrok i poreklo je veoma ozbiljna i cesta pojava, vezana za ns, koja zahteva temeljan pristup i sopstvenu temu na internetu... Jel sad malkice jasnje, duso? :wink:


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: jeste. hvala. Shta bih ja bez tebe, dusho? Moj zivot o5 ima smisla. :lol:
 
Nesanica ?
Ne znam šta je to.
Radiš 6do 8 sati , dođeš ćera ručaš, odmoriš par sati, odeš na fudbal 90 minuta trčanja, svrtaiš na borovnicu posle fudbala i kada dođeš kući oko 22 sata zaspiš pre nego što si i svestan da si legao
 
lillymoon:
ja ne stignem da legnem............pa sam neispavana hronicno,meri se godinama

Исто као ја. :sad:

Зато у ретким приликама кад имам времена за спавање, заспим без проблема.

Понекад имам само пола сата за спавање, па лепо навијем сат и нема ту места несаници - сваки минут се мора искористити. :lol:
 

Back
Top