DO KADA MISLI KOSTUNICA DA OSTANE PREMIJER

Powerslave:
Da da samo sto bi monarh tada poverio mandat Vuku Draskovicu iako njegova stranka nije presla cenzus.

Eto, vidiš! I to se može smatrati zaostalim mentalitetom prošlosti:
Onda se moralo raditi po KLJUČU, a tek se onda pitala stručnost, a ti bi sada isto tako po zastupljenosti stranaka.
Ukratko, zašto on to ne bi bio ako je najbolji čovek Srbije za taj posao?
 
Powerslave:
Samo zato sto narod koji je glasao na izborima ne misli tako. Samo zbog toga.

Eto, vidiš! I to se može smatrati zaostalim mentalitetom prošlosti (drugi put):
Narod je glasao/ne glasao za njega kao člana/vođu stranke, a ne o njegovim stručnim karakteristikama za taj posao.

To je isto bila pljuga juge: Znaš li kako se pljuvalo po TEHNOKRATAMA, onima koji su se zalagali da na mnoga mesta trebaju doći stručni, a ne KOMESARSKO-UDBAŠKI kadrovi:)
 
NIKOS_:
Premijer Vojislav Kostunica uci ce u istoriju sveta kao poznavalac veceg broja trikova,nego sto ih je znao madjionicar Hudini.Trikovi ovog prvog maltretiraju samo jednu zemlju i jedan narod,dok je Hudini svojim trikovima zabavljao citav svet.

Дежурни критичари и плаћеници који врше притисак као и странци који се мешају у унутрашње послове Србије треба повремено да забоду нос и у неки од наших закона. Да су своје шпијунске носине заболи у закон онда би пронашли да до формирања Владе може да прође од избора 90 ДАНА - а ако Влада не буде
формирана у том року ИДУ НОВИ ИЗБОРИ.
 
Mit dunavskih rusalki:
Mito, dobro jutro.
Pa ti i nedeljom od sabajle radiš! Lepo, lepo!
E, to se zove predanost poslu na odbrani lika i dela Gospodina Koštunice, dr. Vojislava.
Nego, da te pitam, jel' dobro plaćaju? Mogao bih i ja malo honorarno, onako, da napravimo dil. Ja ga napadam a ti ga prekovremeno braniš pa delimo prekovremeni !!!!! Hahahahahaha

Па ти као што ти је твој ник и те Русалке од раног јутра ипак падаш у транс и свашта ти се привиђа...
Знам да не можеш да верујеш да неко ко чак није ни члан ДСС-а брани Коштуницу из чиста мира али ти очигледно имаш навику за разлику од мене: да мислиш онако и колико ти плате.

п.с. Очекујем неку посету па сам раније устао ... а посетиоци касне, па ми је досадно... :lol: :lol: :lol:
 
NIKOS_:
Premijer Vojislav Kostunica uci ce u istoriju sveta kao poznavalac veceg broja trikova,nego sto ih je znao madjionicar Hudini.Trikovi ovog prvog maltretiraju samo jednu zemlju i jedan narod,dok je Hudini svojim trikovima zabavljao citav svet.

pa nece jos dugo...dok ne istekne ovo tehnicko stanje

covek je ispusena lula i baksuz. narocito posle izbora gde je ocekivao ne znam ti ja sta, a dobio q.
izgleda da je poceo sa sobom da vuce neku negativnu energiju losu karmu-cega god se dotakao, uz svoju vrlu argumentaciju, propalo je,propada ili se usporava. od DZ sa cg, preko stopiranja evro integracija do tupljenja o kosovu.smara vise:roll:
muka mi je od cele price oko naseg 'demokratskog bloka', mesta premijera, ds-a, dss-a i slicnih vecito istih svadja i budalastina.

ja sam za onu inagadadavidinu da dovedemo japanca. ili amerikanca.
ili moze i zoran drakulic recimo. neki takav tip. al' ovde to ne prolazi
 
DINKIĆ: DS TREBA DA UPUTI POZIV NA RAZGOVORE O VLADI


POLITIKA - STRANKE - Nedelja, Februar 25, 2007 19:04
Predsednik G17 plus Mlađan Dinkić izrazio je zabrinutost da nova demokratska vlada uopšte neće biti formirana ako u narednim danima ne počnu ozbiljni razgovori o njenom sastavljanju.

Srbija je došla u fazu da svako dalje odlaganje pregovora nanosi veliku štetu državi i građanima i predsednik Srbije i Demokratske stranke treba da uputi poziv na razgovore Demokratskoj stranci Srbije, smatra Dinkić.
 
eremita:
DINKIĆ: DS TREBA DA UPUTI POZIV NA RAZGOVORE O VLADI


POLITIKA - STRANKE - Nedelja, Februar 25, 2007 19:04
Predsednik G17 plus Mlađan Dinkić izrazio je zabrinutost da nova demokratska vlada uopšte neće biti formirana ako u narednim danima ne počnu ozbiljni razgovori o njenom sastavljanju.

Srbija je došla u fazu da svako dalje odlaganje pregovora nanosi veliku štetu državi i građanima i predsednik Srbije i Demokratske stranke treba da uputi poziv na razgovore Demokratskoj stranci Srbije, smatra Dinkić.

jos kada bi oni na vlasti brigali za to sto se time nanosi velika steta drzavi...heeheeee
 

Back
Top