ZAVISNOST OD NASTAVNIKA

slytherin_rules:
Zashto ne bi bilo zdravo? Te nastavnice znaju da nam toliko znache, i totalno su okej sa tim.... Verovatno nas ne razumesh jer tako neshto nikada nisi iskusio/la.

Iskusi-LA...zensko sam...i stvarno ne mogu da razumijem...ali Ok,have it your way...samo nemojte da nas previse opterecujete time???Mozda ako pocnete da zivite svoje zivote i uvidite da one nisu nista posebno vec obicna ljudska bica bez kojih se moze zivjeti....
 
ne opterecujemo mi nikoga, ti nsi primorana da chitash nashe postove. :shock: :roll: Apsolutno te niko ne tera - rekla si da mislish da to nije normalno - fine! Necesh nas ubediti u to anyway.
BTW - u tome i jeste problem - one JESU neshto posebno!
 
da ali ja otvorim temu "koju osobinu najvise cenite..." ili nesto sl i onda preko citave stranice ti i jos jedna davite o profesoricama "sjecas se kad je ona ovo"-"a sjecas se kad je ona ono" meni je to dosadno,i ne zelim da slusam o tome ako ih volite,pa volite ih!!!!

Ali pitacu te za nekoliko mjeseci (ups,mozda prije godina) pa da vidimo sta cete osjecati....
 
Stvarno ne mogu da razumem sto vam je toliko butno da na kraj polugodista imate prosek 5.00... Sto se toliko cimate kad nije kraj godine? Razumem da vam to znaci i da zelite da imate sve petice,ali stvarno... Besmisleno je....
 
Sasha85:
Stvarno ne mogu da razumem sto vam je toliko butno da na kraj polugodista imate prosek 5.00... Sto se toliko cimate kad nije kraj godine? Razumem da vam to znaci i da zelite da imate sve petice,ali stvarno... Besmisleno je....
zato sto ja iz nekog razloga ne mogu da zamislim da na polugodju nisam odlican a da na kraju nemam sve petice......nekako ne bih mogao da zivim sa sobom da nije tako :?

ma otkud ga znam... :roll:
 
Sasha85:
Stvarno ne mogu da razumem sto vam je toliko butno da na kraj polugodista imate prosek 5.00... Sto se toliko cimate kad nije kraj godine? Razumem da vam to znaci i da zelite da imate sve petice,ali stvarno... Besmisleno je....
Da ali zavisi koliko su ti lose ocene na polugodistiu,jer posle moras da ucis duplpo vise da bi ih popravio... :twisted: :evil:
 
Sasha85:
Stvarno ne mogu da razumem sto vam je toliko butno da na kraj polugodista imate prosek 5.00... Sto se toliko cimate kad nije kraj godine? Razumem da vam to znaci i da zelite da imate sve petice,ali stvarno... Besmisleno je....
Zato sto nikad nisam imala 4 u knjizici i eto,nemam pojma,do jaja je osecaj... :lol:


Inace,dala mi je 5 :D 8) :lol: :D 8)
 

Back
Top