BORCI ZA RED I MIR

Koliko ste zadovoljni radom MUP-a Srbije?

  • Veoma sam zadovoljan radom pripadnika unutrašnjih organa

  • Kao i u svakom žitu i ovde ima kukolja ali opet...

  • Ne volim pripadnike unutrašnjih organa i ne saradjujem uvek

  • Neprofitabilna organizacija i dodatni namet gradjanima kroz LD


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

Iron Lord

Elita
Banovan
Poruka
20.959
Vreme je teško, ljudima sve češće padaju na pamet razne stvari.
Neki se ne libe da ih urade.

Obijači trafika, automobila, stanova, podruma
Banke sve češće na udaru.
Nekome padne na pamet i samoubistvo uprkos što je hrišćanin.
Neko prodaje deci drogu ispred škole.
Neko maltretira komšije svojim postupcima.

Telefon zvoni...
Na scenu nastupa srpska policija.

POLICIJASRBIJEZNACKA.jpg


Koliko po Vama dnevno-stranačka poltika ima uticaj na Vaš odnos prema MUP-u Srbije?
 
Moj licni odnos prema MUP-u Srbije se "poboljsao".
Sve policija ovog sveta su manje vise iste.. U drzavama kao sto je
na primer i nasa Srbijica ( ali i draga nam bivsa braca i sestre iz Hr) rad policijaca
se organizuje prema dnevnopolitickim potrebama. Za to nisu krivi sitni policajci.

Cesto dolazim u Srbiju i srecna sam da se za poslednjih godinu dana zaista
sve menja na bolje ( policija ali i ona "klasicna" birokratija). Hvala Bogu, dolaze
neki novi klinci..
 
malo je smesno, ali ja sam zaokruzio "da", mozda zato sto nemam "bliski" dodir, a mozda zato sto vidim da se zaista otkrivaju nezakonite radnje po srbiji. e da li je to sto su oni dobri, ili se mafijasi ne kriju, tj. ima ih toliko da ih ne mozes "izbeci" ja neznam, mada verujem da je ona prva solucija tacna.
 
Клинци који долазе су млади,и биће боље,ако не ''усвоје'' нека ''знања и вештине'' ових искусних,старијих полицајаца.Полиција је корумпирана,а функционери су страначки кадрови.Промене које се спроводе у МУП-у су за сада шминка,али надајмо се да ће бити боље...Углавном је бескорисно их звати,поготово ноћу,пошто за ситније деликте неће ни да мрдну.
 
ne volim ih uzavam ih se i kad zvone na vrata necu da otvorim - ne zanimaju me,kratko i jasno.
za mene su oni mafija u uniformi - bili i ostali.
nasilnici i mafijaske kucke koje sluze za otimacinu.
 
Iron Lord:
Vreme je teško, ljudima sve češće padaju na pamet razne stvari.
Neki se ne libe da ih urade.

Obijači trafika, automobila, stanova, podruma
Banke sve češće na udaru.
Nekome padne na pamet i samoubistvo uprkos što je hrišćanin.
Neko prodaje deci drogu ispred škole.
Neko maltretira komšije svojim postupcima.

Telefon zvoni...
Na scenu nastupa srpska policija.

POLICIJASRBIJEZNACKA.jpg


Koliko po Vama dnevno-stranačka poltika ima uticaj na Vaš odnos prema MUP-u Srbije?
Može i gore i bi gore...........................
 
Сада, када је коначно васпостављена Влада Свете коалиције СОЦ-Интернационале ...

Када смо се коначно ратосиљали Министара полицијских који су ситно пилићарили, (чукнули ту и тамо по неку трафику, дунули по неки џоинт ...),
и када смо на челу Министарства силе добили Председника странке "Мрака и безнађа" -
Чувену "Нинџа-коферњачу", кадру стићи и утећи и на страшном месту постојати (која се бави само вееееееееликим стварима - од 1 000 000 па на више) ...

Када је и врли нам Председник,
са црним праменичићем на коси прерано оседелој од силне бриге за добробит широких народних маса,
громогласно најавио :
Гнев Божији (Његов наравно) и чистку у сопственим редовима (колико ли ће их остати на слободи ???) !!!

Сада моје поверење у борце за ред и мир РАДИКАЛНО расте.

ДА, ВЕОМА САМ ЗАДОВОЉАН РАДОМ ... (урадили демонстранта тако професионално да му је требало 15 дана да умре)
 

Back
Top