Sta staviti na trpezu za dvoje?
Prikazujem rezultate 1 do 10 od 10

Tema: Sta staviti na trpezu za dvoje?

Početnik
    Učlanjen
    24.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Sta staviti na trpezu za dvoje?

Ali... da sva hrana i pice ima nekog znacaja? A, opet da sadrzi od svega po malo... pozuda, romantika, sex, hrabrost, strah, iskrenost... a da opet ne bude neka klasicna hrana... Mozda mnogo trazim, ali bas bih volela da vidim predloge. Bas bi mi znacilo, jer ja vise nemam ideja...

teano-
    Guest

Podrazumevano

evo recepta za LJUBAVNU SALATU:
    Izrbati crveni kupus, i dodati sitno seckan praziluk.Posoliti i prognjeciti rukama.Zatim dodati suvu ljutu papricicu sitno seckanu i malo proprzenu na vreloj plotni. Izmesati, dodati izmrvljen beli feta sir, maslinovo ulje i vinsko sirce po ukusu.Po mogucstvu i malo oraha.
    Servirati u dubokim cinijama uz dobro ohladjeno slatko crveno vino, i svetlost sveca...i naravno dobro raspolozenje!!

Početnik
    Učlanjen
    24.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Bice isprobano u utorak... Hvala

Guest

Podrazumevano Re: Sta staviti na trpezu za dvoje?

imash na ljubav i sex temu

Aktivan član
    Učlanjen
    07.09.2003.
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano tryu

....

Početnik
    Učlanjen
    10.09.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Obavezno je da bude lagano (moze pasta npr) a pozeljni su zacini. Vino, svece, lepe salvete. Mozda malo bezveze zvuci ali ako hrana moze da bude dobra uvertira za zabavu udvoje - meni je narociti podstrek puding ili kremasti slatkisi

Guest

Podrazumevano

Izdinstati praziluk na maslinovom ulju, dodati pecurke, skloniti sa sporeta i pomesati sa tunjevinom, a kada se malo prohladi dodati pavlaku.
    Preliti preko integralnih spageta, i servirati uz sebe u najboljem mogucem izdanju. :wink:

CICI
    Guest

Podrazumevano Re: Sta staviti na trpezu za dvoje?

Citat Original postavio Tick
    Ali... da sva hrana i pice ima nekog znacaja? A, opet da sadrzi od svega po malo... pozuda, romantika, sex, hrabrost, strah, iskrenost... a da opet ne bude neka klasicna hrana... Mozda mnogo trazim, ali bas bih volela da vidim predloge. Bas bi mi znacilo, jer ja vise nemam ideja...
    Pitanje je bilo: Sta staviti na trpezu za dvoje?
    Odgovor> sta god, samo trpezu premestis u krevet i...
    a moze i obrnuto : vi na trpezi, pa posleizza
    Zasto da ne?
    p.s. obavezno crno vino!

Aktivan član
    Učlanjen
    06.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    65

Podrazumevano

Citat Original postavio Anonymous
    Izdinstati praziluk na maslinovom ulju, dodati pecurke, skloniti sa sporeta i pomesati sa tunjevinom, a kada se malo prohladi dodati pavlaku.
    Preliti preko integralnih spageta, i servirati uz sebe u najboljem mogucem izdanju. :wink:
    Ovo mi zvuci poznato!

Nego da li ima neko predlog... kupila sam plodove mora, pirinac i kukuruz... i sve cu to da prokuvam i pomesam... nego kakav preliv ide uz to!!!! Zna li neko kako se prave oni kineski prelivi za pirinac oni kiselkasti?!

ja_Milica
    Guest

Podrazumevano preliv

Citat Original postavio Princeza
    Citat Original postavio Anonymous
    Ovo mi zvuci poznato!

Nego da li ima neko predlog... kupila sam plodove mora, pirinac i kukuruz... i sve cu to da prokuvam i pomesam... nego kakav preliv ide uz to!!!! Zna li neko kako se prave oni kineski prelivi za pirinac oni kiselkasti?!
    Kineski prelivi su zapravo kiselkasto-slatki! Zato predlazem: izdinstati malo crnog luka, dodati paradjz (koncentrat, na primer), secer, suve sljive, puno karija..onda plodove mora i kukuruz, a mozes i malo jabuka (tako sprema, na primer, moja sestra)!

Slične teme

1. Kako staviti zimnicu ????????????
    Autor Zvezdan Kurtic u forumu Žene
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 31.07.2006., 02:19
  2. Kada staviti zavoje
    Autor Micko1 u forumu Zdravlje
    Odgovora: 21
    Poslednja poruka: 28.07.2006., 20:12
  3. Kako staviti TITL u VCD-u
    Autor Dusan2510 u forumu Softver
    Odgovora: 0