Montenegrsong 2007

ja mislim da vi ovde kenyate da mi nije dobro...
eurosong me ne zanima i NO NAME su mi jednako gay kao i HARI NATA KARI, DEEN i ostala bagra...zao mi bilo flamingosa samo zato što je onaj Madžgalj extra baya :lol: ,al stvarno.
Pošaljite " USVIJET" nekog Georgijeva ili Ćetkovića...još samo kad bi oni hteli da zapevaju na takvim banalnim festivalima
 
Dakle Crnu Goru ce predstavljati Stevan FAdi, da nebi bilo zabune, FADI jer se tako preziva a ne FEDI kako on a i Televizija nazivaju Stevana - Stevanovog FAdija..
Poznajem dobro tu porodicu, tako da nebi bilo nedounica.
Sada su kao porijeklom SHKOTI, ali ne... Oni su porijeklom MADJARI, i drago mi le sto je mali pobijedio.
Dakle ide u Finsku.

Bravo ti Stevane FADI
 
peach:
ja mislim da vi ovde kenyate da mi nije dobro...
eurosong me ne zanima i NO NAME su mi jednako gay kao i HARI NATA KARI, DEEN i ostala bagra...zao mi bilo flamingosa samo zato što je onaj Madžgalj extra baya :lol: ,al stvarno.
Pošaljite " USVIJET" nekog Georgijeva ili Ćetkovića...još samo kad bi oni hteli da zapevaju na takvim banalnim festivalima
htjeli bi oni zapjevati,ali se za evroviziju traži da se sto više krevelji,da se šire noge,prave grimase i slično,a to nije njihov stil...
fedi mi se ne sviđa baš iz razloga sto pravi grimase i izvodi svašta po sceni... a ni pjesma nije neka...
 
newerna_beba:
htjeli bi oni zapjevati,ali se za evroviziju traži da se sto više krevelji,da se šire noge,prave grimase i slično,a to nije njihov stil...
fedi mi se ne sviđa baš iz razloga sto pravi grimase i izvodi svašta po sceni... a ni pjesma nije neka...

ovo o politici ne želim da komentarišem,jadno je...

Ja OBOZAVAM kada se SHIRE NOGE, a ti bi mogla da napishesh FADI a ne FEDI, jer je on FADI.
 
newerna_beba:
da to je prelijepo,posebno muški dio kad širi noge...
On se predstvlja kao Fedi,tako da to što mi ti kažeš ne znači ništa....:wink:

Znash li razlog zasto se ON predstavlja kao FEDI a ne onako kako je ispravno i realno - FADI?
Cak je izjavio da su oni porijeklom iz SHKOTSKE, a u stvarti su porijeklom MADJARI ;)
 
aoo...nemojte se svađati oko toga...c c c
mjuzik konekt pipl....valjda... 8)

ne sviđa mi se pobjednička pjesma nešto...onaj mali Fedi nešto
previše gestikulira dok pjeva... 8) :lol:
a pjesme nisu bile nešto ako ćemo iskreno...scena je bila nikakva
i sve to...eto možda je onaj Grim nešto valjao...
mada je i za njihovu pjesmu potrebno dosta dorada...
 
Prvo sasvim je jasno sto je Fedi ili Fadi kako ocete, pobijedio jer su ga pokrali prosli put, no name se vise svidio separatistima pa su njih iskoristili da naprave proizvod ovoga na chatu, dakle sve ove svadje i podjele. Fedi je tada imao bolju pjesmu, ali ne znam zasto je tako lose izveo na Beoviziji 2006. Uostalom kako god da je izveo isto bi mu bilo i njemu i svima. Bilo kako bilo oni su otisli a on nije ali je zacudo ostao miran a ne kao ovi mira skoric, amadeus i ostali sto pricaju o skandalu. S druge strane ovamo dolje se prica da je zavisnik pa mozda je dobio koji kg. Zao mi je sto srpsku Crnu Goru predstavlja jedan Faddy ali moramo istrajati u ovoj borbi sa neitelektualnim zivljem koji je sada na vlasti u CG.
p.s. Da ne zna neko na kojoj hrvatskoj ili bosanskoj televiziji je prekinuto emitovanje Aninog performansa Romale romali zbog kako su oni to rekli suvise erotskih :)) scena. I to oko 4 izjutra. Aj da je u toku dana.
 
Trilijan:
E,hajde malo politika u stranu,da pricamo o necem drugom.
Ja sam dok je bio instrumentalni deo te Feaddieve pesme,pevala neku rdugu nasu domacu,samo ne mogu da se setim koju.Potpuno je ista melodija.
Sad mi je sve to otislo iz glave,da opet cujem pesmu,znala bih...
Znate mozda vi od koga je crnogorac maznuo muziku???

Ja nesto i i nace ne pamtim melodije, ali je Minja Peric koji je njemu radio tekst i muziku, tu muziku prije neznamkoliko godina komponovao za nekog drugog i sada je sa dopustenjem, promjenio neke taktove i dao je Stevanu.
Mislim, mogao je da se udostoji da covjeku za lovu koju uzme napise njegovu pjessmu.

Meni se pjesma dopada, hvala Bogu pa ne razumiju u Helsinkiju tekst, ali niposto nije posebna niti extra. Moze da je izvadi dobar nastup - neki mali gimnasticari koji skacu, pa scena sa plazom i sl... Ali, vec sam rekla, o tome ni ne misli niko sem mene. On ce izaci u patikama i armani farmerkama (hebem ti originalnost) sa nasom zastavom umjesto pregace i proci ce u finale jer smo nova drzava, pa smo zanimljivi. I nije fazon...
 
hertz:
aoo...nemojte se svađati oko toga...c c c
mjuzik konekt pipl....valjda... 8)

ne sviđa mi se pobjednička pjesma nešto...onaj mali Fedi nešto
previše gestikulira dok pjeva... 8) :lol:
a pjesme nisu bile nešto ako ćemo iskreno...scena je bila nikakva
i sve to...eto možda je onaj Grim nešto valjao...
mada je i za njihovu pjesmu potrebno dosta dorada...

Previse gestakulira?!
Decko se trese i uvija kao da je, Boze mi oprosti, prozivio napad epilepsije.
Sav nesto drhti, mase, zmirka... A mozda da ga ukopcaju na infuziju dok bude pjevao. Ili ga nasljokaju tableticama.
Stvarno bi neko trebao da mu skrene paznju na to prenemaganje, nikako mu ne stoji.
 
meni se čini da ovo postaje topic koji nije vezan za muziku.....
ja bih molila da se vratimo temi i muzici...ako morate da raspravljate
neka bude o muzici u pravom smislu toga a ne da se svađate oko politike....
 
Ma nisam ni ja gledala.
Organizacija je jedno veliko razocarenje... Najnegativnije kritike. Odrzati Montenegrosong u studiju RTCG je u najmanju ruku sramota. Makar da su sredili neku sportsku salu, napravili malo scene. Ili makar pozoriste. Ono je bilo tuzno, pa mi je bilo muka i da gledam.

Pobjedio je Fadi i sad opet rekoste pa se sjetih i ja da su ga prosle godine ispalili zarad nekih "visih" ciljeva. I bolje mu je sto jesu nego da danas bude kao No name - smijesna uspomena... Ovako ima sanse. Jos se nije negativno isticao pred publikom u Srbiji, pa ce mozda i tamo nko kupovati album...

U principu, decko je kao javna licnost bas na mjestu.
Ponavljam, samo da mu naprave dobar nastup, efektnu scenu, mozda malo vatrometa, obuku ga originalno (pod tim ne podrazumjevam Ribok patike i D&G kosulju, ali ni crnogorsku nosnju...) i daju mu da pjeva, a ne da skace kao sto su jadni djecaci iz No name-a.

Nadam se da ce nas dostojno pretstaviti.
 

Back
Top