pomagajte UDAJEM SE

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

violin

Početnik
Poruka
4
Udajem se u avgustu,i imam ludu zamisao da imam 2 vencanice.Posto ce dan biti podeljen na 2 dela.Prvi SMERAN ZA RODITELJE i rodbinu,a drugi LUD I BLESAV za NAS i nase prijatelje.
Prva vencanica ce biti klasicna,to vec mogu da pronadjem.Duga bela haljina bez ikakvih aplikacija,cvetica,cirkona...itd....ALI DRUGA,mora biti NOVEMBER RAIN....ili nesto makar tome slicno....Ali vrlo.....
Ako neko zna neku dobru krojacicu(proverenu),ili sam zna da sije,ili......BILO KAKVA IDEJA DOLAZI U OBZIR....
Procitala sam da je slicna tema pre mesec dana postavljena,ali nije dovrsena,bar sto se mene tice.....mora da je devojka ili nasla sta je zanima,ili odustala.....Zato,ako znate nesto,pisite i dalje!Hvala!
 
Ines,hvala ti puno ima zanimljivih stvarno,doduse samo za modele Carmele Sutere,ovo prvo je malo too much:)
A inace odgovor za neverne TOME,jesam zensko,i trazim vencanicu ZA SEBE !A KUM......SVRATITE DA VIDITE,JA SE NE BUNIM !:)
 
Uradi nesto sto ce od tebe napraviti `neobicnu ` mladu, da malo izadjes iz standarda! To sa dvije vjencanice nije losa ideja, samo neka ta druga koja je rezervisana za zuraju bude malo otkacena! Ali opet nemoj od sebe praviti mutanta, sve u granicama (ne)normale! Ma brate budi luckasta i bice sve OK!
 
jel to ova vencanica?
November-rain-dress.jpg


sto je dobra pesma,bas volim november rain :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top