kombinacija ekonomije i prava

iwan88

Primećen član
Poruka
596
Da li postoji neki drzavni fakultet na kome se podjednako izucavaju ekonomski i pravni predmeti? Ja cu najverovatnije da upisem pravo ali i ekonomija mi se svidja pa bih voleo kad bi postojala neka kombinacija, a nema sanse da zavrsim oba fakulteta.
 
zoranpetrovic84:
bolje upisu ekonomiju, mislim da je faks mnogo 'jaci' i da je na pravnom vise bubanja! Je l'ti ide matematika? jel'volis istoriju?


moze i gorski vjenac da se nabuba, ali ajd da vidim da ga ponovis nakon nekoliko meseci....
to prava i bubanje je jedna velika laz i predrasuda... naravno ima ali ima kao i na vecini fakulteta..... ali ako ti ne udjes u sustinu prava i ne razumes pravo onda ti dzaba bubanje.... sve je toliko ispovezano i isprepletano da bubanje ne pomaze vec samo logika i slovo zakona ;)
 
ne pada mi na pamet da se bavim politikom, a ucim ekonomsku skolu tako da znam o cemu se radi u ekonomiji i zelim da upisem pravo, ali bih voleo kad bi postojao fax na kome ima i pravnih i ekonomskih predmeta podjednako, ali posto to ocigledno ne postoji upisacu pravo.
 
ja sam na pravnom,ovde imas i pravne i ekonomske ispite,..ek.pravo,berzansko p.,.........da se buba.....mora se,al zaista-bez razumevanja ne vredi ti nista,a i tesko da se moze toliko podataka bez razumevanja nauciti,povezati....a sve je povezano.ja sam sad na prvoj god i brate mora da se streba ludacki,ali zato je to fax a ne nesto drugo...........a inace ja sam odusevljena faxom i gomilom drustva a do pre god ipo govorila sam da ga nikad ne bi upisala!poseti sajt faxa pa vidi predmete,a mozes i da skoknes do naseg foruma.......... ;-)
 

Back
Top