Kapiten engleske reprezentacije

najdefinitivnije...
happy.gif
 
mislim da bi runi za 3-4 godine trebao da preuzme kapitensku traku od onog gerarda ili teryja jel je kao vodja po meni daleko bolji i vatreniji od obojice.mnogo me podseca na roya kina...obozavam tog igraca...al mislim da je trenutno gerard bolji izbor od terryja.terry mi,sta ja znam ima narkomansku facu,da izvinu me navijaci celzija...
 
Feces:
mislim da bi runi za 3-4 godine trebao da preuzme kapitensku traku od onog gerarda ili teryja jel je kao vodja po meni daleko bolji i vatreniji od obojice.mnogo me podseca na roya kina...obozavam tog igraca...al mislim da je trenutno gerard bolji izbor od terryja.terry mi,sta ja znam ima narkomansku facu,da izvinu me navijaci celzija...
Runi mozda jeste vatren, ali je glup. Ne ume da se kontrolise i nema on mentalitet jednog kapitena.
Slazem se sa predhodnom izjavom da Bekama nisu trebali da oteraju iz reprezentacije, ali mi je drago sto je Teri kapiten. On je pravi kapiten i po ponasanju i po svemu. A da nije njega glasala bi za Stivijia.I on mi je super.
 

Back
Top