Села су празна

Sorab1

Primećen član
Banovan
Poruka
587
Празне приче да без две јако добре плате не може се имати децу, не пије воду. Док се шиптари и потурице коте, у Србији се бежи са села, и сања се о ленчарењу у градовима.
 
Ја јесам са села. Ова земља је у ***** без села. У граду пуно незапослених, дрога, ленчарење, билмезарење, убијају се од досаде. На селу да радиш, и да једеш. У граду су многи гладни и јадни.
 
Sorab1:
Празне приче да без две јако добре плате не може се имати децу, не пије воду. Док се шиптари и потурице коте, у Србији се бежи са села, и сања се о ленчарењу у градовима.
Села су празна
Ali su zato gradovi puni :roll: .......
Niko ih ne tera ,makar sad kad nema komunizma 8-)
 
.Obersturmfuehrer mi cemo da nadgledamo radove.

Pa sta da rede ljudi kada narocito u centralnoj Srbiji pola sela ni asfalt nema,neka lose stoje i sa vodom,telefonom i strujom,o internetu i drugim mogucnostima i da ne pricam posto po tom pitanju i u gradovima ga duvamo.
 
Torrente-BG:
.Obersturmfuehrer mi cemo da nadgledamo radove.

Pa sta da rede ljudi kada narocito u centralnoj Srbiji pola sela ni asfalt nema,neka lose stoje i sa vodom,telefonom i strujom,o internetu i drugim mogucnostima i da ne pricam posto po tom pitanju i u gradovima ga duvamo.


Jao pusti. Samo kad setim onih što su tehnološke novotarije oporezovali do besvesti.
Da ne smeš da pomisliš na tehniku koliki je porez bio...
Pa onda demokrate...
 
Nemoj tako.Ima da se kupe televizori za 100 evra oni sto se prave za zemlje treceg sveta i koje na zapadu nigde vise ne mozes da nadjes da kupis.I onda ljudi navale kod Miskovica u Tempo da kupe tu extra tehnologiju po nevidjeno niskoj ceni od 100 evra a Misku dali za dz samo da se otarase smeca.
 
Iron Lord:
:lol: :lol: :lol:
Ma studiraju deca. Nego bruka da selo priča "propali student" pa smo platili profesoru da ne bude dete falično...
... da je neko drugi ovo napisao ...al, ajde. Mene nerviraju reportaze tipa " u selu , Susulajka ima samo tri djaka."To nije vise vest za nasu drzavu.Bila bi vest " obnovljena je skola i sad su pune ucionice cuje se graja na odmorima." Jeste sela su prazna !
 
Jary:
... da je neko drugi ovo napisao ...al, ajde. Mene nerviraju reportaze tipa " u selu , Susulajka ima samo tri djaka."To nije vise vest za nasu drzavu.Bila bi vest " obnovljena je skola i sad su pune ucionice cuje se graja na odmorima." Jeste sela su prazna !
Ja to zbog ovih pomodaraca polutana što kad dodju u BG prvo pljunu na pločnik kad izadju iz autobusa koji ih je deportovao, zatim se kulturno pozdrave sa svima u tramvaju, a onda kad konačno stignu u iznajmljen stan otvore prozor i bace djubre kroz isti jer kontejneri smrde a čistači moraju nešto da rade.

e sad ozbiljno: KO ĆE OD LOPOVA DA TI VODI BRIGU O SELU KAD SU ZEZNULI SVE ŠTO JE MOGLO?
 
Sorab1:
Празне приче да без две јако добре плате не може се имати децу, не пије воду. Док се шиптари и потурице коте, у Србији се бежи са села, и сања се о ленчарењу у градовима.
izvini sine... a gde ti zivish?
 
"Ja sam Marijan Risticevic ,seljak-seljacina" hihi hi koja legenda kada sam ja svima lepo govorio 2004. da treba svi da glasamo za Marijana jer "ode selo u ****" niko me nije slusao nego im zinulo dupe za Manekena,Grobara i onog sa salatom ,eto vam sada nasa sela propadaju nezadrzivo ,kopne i krvare sto je takodje deo sire zavere vatikana ,stumpfova i Sorosa protiv vrednog srbskog seljaka :evil:
 

Back
Top