Dragi tinejdzeri, da vas cujemo...

Jedan savet svima koji hoće da probaju "jednom":NEMOJTE!
Džabe ćete bacati pare,možda rizikovati i razočarati se.Zašto?Zato što te zapravo "uhvati" tek posle nekoliko puta,zavisi od osobe.Mene je 3. put,a jednu moju drugaricu tek neki 10.I to se ne računa ono dva,tri dima...Šteta što je skupa...Kad bi je legalizovali bila bi takva konkurencija da bi bila jeftinija od Orbita:)
 
Lord Raqn:
Jedan savet svima koji hoće da probaju "jednom":NEMOJTE!
Džabe ćete bacati pare,možda rizikovati i razočarati se.Zašto?Zato što te zapravo "uhvati" tek posle nekoliko puta,zavisi od osobe.Mene je 3. put,a jednu moju drugaricu tek neki 10.I to se ne računa ono dva,tri dima...Šteta što je skupa...Kad bi je legalizovali bila bi takva konkurencija da bi bila jeftinija od Orbita:)
zhivite zivot u staklenom zvonu... i nishta ne probajte.....


na kraju tjesh imati isprogramiran zhivot...


kutja, bus, poso, bus, kutja...

al barem tjesh biti bezbedan
 
Keeper:
shto se mene tiche, bio video pobeg'o.
Samo zbog nepripadanja onim kategorijama ili jos nesto ;)
ma kol'ko bilo kul,
Ajde objasni ovo malo, molim te. Jel to znaci da travu koriste pre svega oni koji su najpopularniji pa je to stvar prestiza ili sta?
ipak je vutrenje stvar klinaca,
Koji to uzrast smatras klincima? Sta koriste stariji? Nesto jace ili nista ili nesto sasvim drugo???
 
Harmony:
Samo zbog nepripadanja onim kategorijama ili jos nesto ;)
pre cje biti da se jednostavno nisam pronashao u takvim stvarima, pa tek onda sve ostalo.

Harmony:
Koji to uzrast smatras klincima? Sta koriste stariji? Nesto jace ili nista ili nesto sasvim drugo???
koji uzrast smatram klincima? :roll: shta ochekujesh? 5-18 god?
kad svi znamo da se kao klinci mogu ponashati svi od 7 do 77 godina.
mislim da nijedna zrela osoba necje zheleti da vari iz bilo kog razloga/opravdanja. mozhda nekad chisto radi drushtva, postoji neka tolerancija, nije sad bash sve tako crno na belo, al redovno vutrenje nije bash odlika normalne persone, kao ni svi oblici zavisnosti.
 
Mene mama izvali i kad popijem jedno picje,a kamoli kad bih duvala.Mislim da bih prespavala negdje,pa onda normalna otishla kucji.
Inache,jedan period sam bila redovno pozivana na duvanje,i jedva sam ljudima utuvila u glavu da to ne praktikujem...Pa su odustali.
 
Keeper:
koji uzrast smatram klincima? :roll: shta ochekujesh? 5-18 god?
kad svi znamo da se kao klinci mogu ponashati svi od 7 do 77 godina.
mislim da nijedna zrela osoba necje zheleti da vari iz bilo kog razloga/opravdanja. mozhda nekad chisto radi drushtva, postoji neka tolerancija, nije sad bash sve tako crno na belo, al redovno vutrenje nije bash odlika normalne persone, kao ni svi oblici zavisnosti.
ja samo da napomenem da cak i ako osoba ne radi nista od tih 'nedozvoljenih' stvari ne znaci da je sa njom sve u redu ...
mislim, to kazem, jer roditelji misle da je to (duvanje ili stagod) neki znak da se nesto desava ... a inace koga briga? ;p kazem to, jer je ova tema otvorena da bi roditelji videli kako treba da reaguju, sta da rade roll

citirah Keepera, posto je on pomenuo da zavisnost nije odlika normalne osobe ...
 
Danas se omladina, a i deca bogami uveliko satiru od alkohola. I u principu roditelji to massovno znaju i ne prave neku dramu dok god to ne postane hronicno, tipicno alkoholicarsko. S druge strane, ogroman broj ljudi i mlado i staro u sustini i ne zna bas mnogo o Marihuani i njenom dejstvu i posledicama. Citam vas sad ovde i vidim koliko se klasicnih mitova pojavljuje u prici.

Ok, ovo je prvenstveno pitanje za roditelje (postavicu ga tamo i na originalnoj temi), ali je i pitanje za omladince, teenove, decu i klince:
Sta je vece zlo, Marihuana ili alkohol?
 

Back
Top