Kosovu se lose pise

adem_ks

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.624
ako Kosovo postane nezavisno, bice veoma decentralizovano

vasington 23.februar: "Ako kosovo postane nezavisno, bice decentralizovano, funkcionalno slabo, i bez saradnje etnickih komuniteta, slicno bosni" rekao je Stiven majer, ekspert za balkan i prof. politickih nauka na drzavnom univerzitetu za "pitanja odbrane" Govoreci o ponudi Ahtisarija on je rekao da je "cudna i izazovna" po njemu nema spomena nezavisnosti kosova niti suvereniteta srbije iako su odrednice jasne da kosovo koraca ka nezavisnosti. Po Majeru ono sto je najcudnije i najvaznije u dokumentu Ahtisarija se potvrdjuje da ce biti multietnicko Kosovo ali se predlaze suprotno. To ga podseca na Dejtonski sporazum. Za "glas amerike" je rekao i kako ovaj dokumenat moze destabilizovati kosovo i moze da dovede do izolacije komuniteta. on dodaje da je dokumenat uglavnom u korist MZ, i par zapadnih sila, cak puno vise nego sto je u interesu naroda tog rejona, cime se stvara neizdrzivo stanje i priridna baza za moguce konflitke u buducnosti, misli Majer.

sada
 
ako bi zapad hteo trajnu stabilnost na balkanu sve drzave bivse SFRJ bi bile podeljene po etnickim granicama - gde je takve granice moguce napraviti.

Ali ne, njima je cilj da ovde bude stalnih ratova i nestabilnosti.
 
eh samo kada bi ste vi hteli da ih zeznete, pa im lepo kazete, evo mi im dajemo, poklanjamo, vracamo kosovo, i onda ovde mir a oni neka puknu od zavisti, a mi onda vidimo da ste nam vi zaista prijatelji da se uvek mozemo osloniti na vas i vi na nas [na muci se poznaju junaci] ko prave komsije...eh... ps. i nigde nisam stavio snake navoda
 
David Coverdale:
Nista se ne sekiraj Ademe.Po uzoru na Bosnu i Kosovo ce i srbija biti uredjena.I Srbija ce biti decentralizovana.

Ademe imas ime kao glavni junak iz jedne serije "KOZE" koja se snimala davnih sedamdesetih.
Davide imas ime kao glavni pevac iz jedne grupe koja je pevala davnih sezdesetih
 
Ime i prezime ovog nika je bio pjevac slavne grupe Deep Purple 1974 i 1975 godine poslije toga se Deep Purple raspao i David je osnovao grupu Whitesnake koja je bila aktivna krajem sedamdesetih, osamdesetih, devedesitih.


A taj Adem o kojem sam ti pricao je imao zenu koja nije bila bas dobro.Razumijes.A s njom imao je sina Arifa.Taj Arif se ukljucio u partizane i kada je dosla sloboda on je tada zavoleo jednu curu. I tako to. :D
 
adem_ks:
eh samo kada bi ste vi hteli da ih zeznete, pa im lepo kazete, evo mi im dajemo, poklanjamo, vracamo kosovo, i onda ovde mir a oni neka puknu od zavisti, a mi onda vidimo da ste nam vi zaista prijatelji da se uvek mozemo osloniti na vas i vi na nas [na muci se poznaju junaci] ko prave komsije...eh... ps. i nigde nisam stavio snake navoda





c008.gif
c008.gif
c008.gif
 
U toj seriji KOZE je glumio i pokojni Zoran Radmilovic.Trebao bi Ademe da gledas tu seriju.
Prikazuje jednu klasicnu kafedzinicu gdje se skuplja carsijska raja i gdje svako iz svog budzaka ima vidjenje svjetske politike.Ali prikazuje klasicnu Bosansku raju. :D
 
David Coverdale:
U toj seriji KOZE je glumio i pokojni Zoran Radmilovic.Trebao bi Ademe da gledas tu seriju.
Prikazuje jednu klasicnu kafedzinicu gdje se skuplja carsijska raja i gdje svako iz svog budzaka ima vidjenje svjetske politike.Ali prikazuje klasicnu Bosansku raju. :D

nisam gledao, iako je on[ZR] za mene bio pravi samo u pozoristu, a radovana 3 sam obozavao. inace mi mozemo gledati samo BK, i RTS, i to preko satelita [ da i NOVA, OBN, NET itd.]
 
adem_ks:
eh samo kada bi ste vi hteli da ih zeznete, pa im lepo kazete, evo mi im dajemo, poklanjamo, vracamo kosovo, i onda ovde mir a oni neka puknu od zavisti, a mi onda vidimo da ste nam vi zaista prijatelji da se uvek mozemo osloniti na vas i vi na nas [na muci se poznaju junaci] ko prave komsije...eh... ps. i nigde nisam stavio snake navoda
Pazi josh bolji plan,josh mudriji-zeznete ih vi,pa se svi kolektivno iselite sa Kosova u Albaniju i prepustite ga Srbima.Ima da crknu od muke!
 
Enfroz2891.:
Pazi josh bolji plan,josh mudriji-zeznete ih vi,pa se svi kolektivno iselite sa Kosova u Albaniju i prepustite ga Srbima.Ima da crknu od muke!

Nisu ni albanci ono sto su bili ranije... Ne primaju oni svakav otpad. Lepo plati pa klati. Evo Lazarević im lepo prodao struju, platili ljudi, ruka ruci al' nismo turci.
 

Back
Top