Sve je pocelo na Topcideru a od deranja ostao samo top

Ali nije samo kukanje emocija!!!!!!!!! A ljubav, a ljubomora,a zavist, a sreca, a radost, a ponos, a zadovoljstvo a ....ima jos hiljadu najmanje!
I jeste da moze biti zastrasujuce kad pocnes da osecas. Kad shvatis da si ziv.I da nemas neku preteranu kontrolu nad svojim emocijama. Da zapravo one kontrolisu tvoje ponasanje.Kao da gubis sebe. A onda shvatis da su tvoje emocije zapravo ti sam i onda je sve pod kontrolom.Najizgubljeniji si kada si "cool" i kao ne osecas nista.Onda te nema.
 
Pipi Langstrumpf:
Ali nije samo kukanje emocija!!!!!!!!! A ljubav, a ljubomora,a zavist, a sreca, a radost, a ponos, a zadovoljstvo a ....ima jos hiljadu najmanje!
I jeste da moze biti zastrasujuce kad pocnes da osecas. Kad shvatis da si ziv.I da nemas neku preteranu kontrolu nad svojim emocijama. Da zapravo one kontrolisu tvoje ponasanje.Kao da gubis sebe. A onda shvatis da su tvoje emocije zapravo ti sam i onda je sve pod kontrolom.Najizgubljeniji si kada si "cool" i kao ne osecas nista.Onda te nema.
:) Ali osecas i da ti je nekad potreban odmor od svega toga,zelis malo i da budes izgubljen i cool.
 
Moze da se desi da ne odmerim dobro emocije, samo zbog toga sto ih i ne merim.Odnosno emocijama uvek pustim na volju ali zato tacno znam sta radim i maksimalno sam koncetrisana isto kao i Dusko. Mene iznenadjuje kako nisu do sad detektivi ukapirali da nije lud ni Arkan ni Dusko da mi kazu gde su, kad znaju da ce mene maksimalno da istrazuju, ako ne znam ne mogu ni da im odam.Mora prvo da se misli na sebe.....
 

Back
Top