Od kite do kite

znas sinike..nema tu neke velike razlike.jedino u godinama..mlad covek obicno ima punu kitu i prazann dzep..stariji,pun dzep a praznu kitu..e sad oni sa punom kitom i punim dzepom su retki..zato se zene muce kroz historiju..:)
 
sinnke:
Zene koje menjaju vise tipova da li uoce kakve razlike u toj promeni?

paa...do odredjenog broja se primecuju razlike...a posle mu sve dodje na isto...
kao kad pomirises nekoliko parfema, vise ne znas koji ti se dopada...

a kako je kod muskaraca?
uocavaju li oni razlike?
 
trachara:
paa...do odredjenog broja se primecuju razlike...a posle mu sve dodje na isto...
kao kad pomirises nekoliko parfema, vise ne znas koji ti se dopada...

a kako je kod muskaraca?
uocavaju li oni razlike?

Ma i ja mislim da je i kod nas sve isto, neka zabaci malo guzom u levo neka u desno i opet je sve isto. Kita prska pa prska. Bilo bi dobro da ima neka s kojom ne mozes nikad svrsti i da sex traje danima.
Ali vec desanka, ona je ipak nekako razlicita.:lol:
 
sinnke:
Sad i ako me prevari znam da nije zato sto je bolja kita u pitanju.

Tztztztz nikad ne sumnjaj u svoju kitu kad znaš dobro da je tvoja najbolja.
d094.gif
 
trachara:
paa...do odredjenog broja se primecuju razlike...a posle mu sve dodje na isto...
kao kad pomirises nekoliko parfema, vise ne znas koji ti se dopada...

a kako je kod muskaraca?
uocavaju li oni razlike?

Naravno da se uocavaju razlike: uske, sire, lako vlazljive, prdave, prostrane... Najveca je razlika u vlasnicama organa - u pitanju je smor faktor - od smoroubitacnih, do lako koegzistirajucih... Ima ih komplet divnih i obratno...
 
sinnke:
Zene koje menjaju vise tipova da li uoce kakve razlike u toj promeni?

Cuo Lala da ga Sosa vara sa komsijom.Pita on Sosu: Dobro Soso,reci jel on duze **** neg ja?Sosa odricno odklima glavom.
Pa dobro Soso jel bolje **** neg ja? Sosa opet odricno odklima glavom.
Jel Soso da te pitam, a ima li on vecega od mene?Sosa cuti, al ipak odricno odklima glavom.
Na to ce Lala: Jao Soso al cu sutra da ga zajebavam pred drugarima u bircuzu,kad im kazem kolki mu je.....

naravouchenije..............
 

Back
Top