pare seselja kvare....

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Jbg politika......Konzervativne novine desnicarske srbije......Imaju cudne ciljeve.....Mozda hoce da ga zalimo, sta li
a014.gif
.....
 
JerryRopero:
ma ja da sam na seseljevom mestu troskove odbrane bi naduvao na 16 miliona dolara, uzeo 1 milion za sebe i porodicu a ostalih 15 uplatio porodicama zrtava zlocinackih americko-britanskih nacista.
Pa mozda bi ti uradio tako mada neverujem al sve jedno Seselj nije ti i on ce ako dobije tih imaginarnih 16 milona uzeti sebi a zrtvama judeomasnosko-vatikanke agresije ce dat kitu bez cveca kao sto su radii i dosada.
 
JerryRopero:
ma ja da sam na seseljevom mestu troskove odbrane bi naduvao na 16 miliona dolara, uzeo 1 milion za sebe i porodicu a ostalih 15 uplatio porodicama zrtava zlocinackih americko-britanskih nacista.

ama jel si ti pri sebi, niko nece njemu da daje pare, od njega se TRAZE pare...

pismo od 19.12.2006 kaze...
"Potrebno je da hitno obezbedite sredstva radi izmirenja duga prema clanovima sturcnog time, jer ce u protivnom strucni tim biti prinudjen da vam uskrati pomoc u pripremi odbrane. Podsecamo vas da su se svi clanovi strucnog tima maksimalno angazovali i u svemu postupali po vasem nalogu i da su imali znatnih troskova kako bi odbranu ucinili sto kvalitetnijom", pise u pismu koje je u ime strucnog tima potpisao Tomislav Nikolic...
 
Obersturmfuehrer:
ama jel si ti pri sebi, niko nece njemu da daje pare, od njega se TRAZE pare...

pismo od 19.12.2006 kaze...
"Potrebno je da hitno obezbedite sredstva radi izmirenja duga prema clanovima sturcnog time, jer ce u protivnom strucni tim biti prinudjen da vam uskrati pomoc u pripremi odbrane. Podsecamo vas da su se svi clanovi strucnog tima maksimalno angazovali i u svemu postupali po vasem nalogu i da su imali znatnih troskova kako bi odbranu ucinili sto kvalitetnijom", pise u pismu koje je u ime strucnog tima potpisao Tomislav Nikolic...


ma to je farsa da se nateraju americki nacisti da isplate pare timu za odbranu vojislava seselja. kao tim trazi pare koje seselj duguje, on nema da plati a shodno statutu tribunala, tribunal je duzan da finansira odbrane optuzenih koji nemaju novca da pokriju njene troskove.
 
...troskovi sudjenja ne znaci da je pare uzeo seselj...cetiri godine je u zatvoru, tuzilastvo je pokupilo gomilu para i svi ostali koji tamo nesto kenjaju...sto ne pocnu pa smanje troskove...il se boje da ih sele tamo ne razvali...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top