pomoc moooolim vas

luk skaywaker

Početnik
Poruka
14
Obecao sam caletu da cu prebaciti neke njegove vhs kaseta sa vencanja na kompiuter posto imam vivo graficku karticu.Posto na videu imam skart kupio sam kabl koji ide od skarta pa do s-vida u grafickoj i tako povezao.Sa interneta sam skinuo program iuvcr ali kada ih povezem ne desise nista.Dali treba nesto da podesavam nakartici?Kada udjem u program on samo prijavi da nije primetio nijedan device.Inace imam n vidia 7600 gs agp graficku.Unapred vam hvala...
 
Ja sam mislio da ta graficka radi sve sama :-)
Udji u control panel-u u display, ili preko sistem, hardwer, device menager, pa display adapter mozda treba da se ukljuci ulaz na grafickoj. Nisam radio nista slicno sa grafickom, ali recimo na zvucnoj sa vise izlaza kada hoces da ih koristis moras najpre da ih ukljucis u control panelu.
 
Ne mozes tako, zato sto kad imas Vivo moras da imas razdelnik,tj dva kabla koja idu iz graficke jedan za video in a jedan za video out... to se dobija fabricki uz graficku karticu! drugo kad prebacujes sa videa moras da podesis av channel na videu i da ga povezes na video out! onda drugi kraj stavljas u graficku u video in,softver se isto dobija uz graficku kartu! Rade i drugi programi ali ako nemas taj fabricki kabl onda imas problem...
 
ja imam neku kao kabl kutiu i uradio sam to.Znaci iz graficke mi ite taj kabl a onda se na taj nastavlja jos jedan kiji na kraju ima skart i na tom skartu imam neki prekidac.Pomocu tog prekidaca regulisema dali je in ili aut.Ali nerazum zasto nece dali treba da instaliram nesto iz drivera
video sam da ima nesto kao WDM driver.
 
WDM drajver je verovatno instaliran sa paketom drajvera za tvoju grafičku, obzirom da je VIVO. Ne znam šta si to skidao sa interneta ali probaj Capture sa Nero Vision - om. CAPTURE VIDEO TO HARD DRIVE. ( PREGLEDAJ PRVO KABLOVE )





9
 

Back
Top