Forma projekta

gorki2

Zainteresovan član
Poruka
305
Treba da nadleznoj instituciji posaljem projekat osnivanja izvesne stanice za posmatranje i istrazivanje nekih zivotinjskih vrsta, da bi isti bio zvanican itd.. bla bla..

Znam ja u nacelu sta oni traze i zasto ali nikad nisam citao ni video slicno. Sad, treba mi forma projekta. Kako se oni uopste pisu? Sta sve treba da sadrzi pomenuti spis i kojim redom se to u projektu navodi (ciljevi, lokacija, nosilac projekta, nacini finansiranja, angazovana lica itd...)

Nadam se da je neko u prilici da mi pomogne oko forme ili ako moze da mi pokaze ili posalje neki projekat nevazno iz koje oblasti, koji bih iskoristio kao uzorak ili recnikom web dizajnera sa krstarice, template.

Hvala unapred :)
 
Treba da nadleznoj instituciji posaljem projekat osnivanja izvesne stanice za posmatranje i istrazivanje nekih zivotinjskih vrsta, da bi isti bio zvanican itd.. bla bla..

Znam ja u nacelu sta oni traze i zasto ali nikad nisam citao ni video slicno. Sad, treba mi forma projekta. Kako se oni uopste pisu? Sta sve treba da sadrzi pomenuti spis i kojim redom se to u projektu navodi (ciljevi, lokacija, nosilac projekta, nacini finansiranja, angazovana lica itd...)

Nadam se da je neko u prilici da mi pomogne oko forme ili ako moze da mi pokaze ili posalje neki projekat nevazno iz koje oblasti, koji bih iskoristio kao uzorak ili recnikom web dizajnera sa krstarice, template.

Hvala unapred

Otidji na sajt PMF-a u Novom Sadu. Pronadji odsek za biologiju i pretrazi njihove projekte. Oni imaju projekte za zastitu zivotne sredine, za ispitivanje voda, stanista...
Ako ne nadjes to sto ti je potrebno mozes pitati momka pod nikom Insect. On je na ovim temama cesto. Asistent biologije u BG. ;-)
 
Hvala ti Jeco! Mislim da ce tako i biti mada nadlezna institucija nije ministarstvo i verovatno ce odgovoriti "Ideja vam je sjajna i nama nedostaju takvi projekti ali .... nema para." A nama ne trebaju njihove pare vec da projekat postane zvanican, da se zna sta je...

Javi cu se ako zapne Hvala
 

Back
Top