xbox 360 kod nas!!!

sarabubasara

Poznat
Poruka
9.927
nisam mogla da belive!mislila sam da samo prodaju dzojstik dok nisam...pogledala dolje...u platou se prodaje xbox 360!!!!!!nisam cekirala cijenu...inace za to cu da stedim!!!:D...pa?no, da vas pitam da li se mogu kupiti igrice za xbox 360 na ovim prostorima?
 
dobro ljudi, i ja se borim za slobodu PC-a ali on polako zamire,mada lubav moja...nikad ga necu napustiti(ljubi monitor).medjutim sta fali da se imaju neki rodjaci sa strane :D!mslim microsoft je napravio XBOX jel' tako?microsoft je dosta uradio za kompjutere.mada donekle se slazem sa vama...svejedno dobro je sto je dosla kod nas jel' tako?
 
Pa da ti pravo kazem,ja nesto i ne volim MS,a Win koristim samo zbog toga sto vecina igara ne radi na Linuxu,a nemam bas para za neku dobru Mac jabuku.Inace se ne salim.Igre za ps2 i dan danas kostaju od 2000-8600 dinara.Za ps2 mozes lako naci pirate,ali xbox je ipak skoro nepoznat pojam u Srbiji.
 
Ekiman:
e ovaj zikica je car! svaka ti dala covece i samo nastavi...

respect
au al me nahvali a ja se sve nesto stidim k`o seljacka mlada :lol:
mada mozda je bolje da ih ne porazbijamo nego da dignemo i da uvaljamo kinezima da bar naplatimomuku sto smo se mucili da odvalimo parce trotoara da s njim razbijemo izlog :D
 

Back
Top