BLER (NEURACUNLJIV)

srbija do grcke

Aktivan član
Poruka
1.427
SVET - POLITIKA - Četvrtak, Februar 22, 2007 12:23

Britanski premijer Toni Bler je, samo dan posle najave o smanjenju trupa u Iraku, izjavio da bi ipak moglo doći i do povećanja broja britanskih vojnika u toj zemlji. Ukoliko bude potrebno, Britanija će povećati broj vojnika u Iraku, izjavio je Bler radiju 'Bi-Bi-Si 4'. Bler je odbacio bilo kakvu mogućnost da i on snosi odgovornost za očajnu situaciju u Iraku i rekao da ne razmišlja da se izvini za patnje Iračana. :shock:

Britanija u Iraku, uglavnom u južnom delu zemlje, ima 7.100 vojnika - a juče je premijer Bler zvanično najavio da će se oko 1.500 vojnika povući iz Iraka tokom narednih nekoliko meseci.

Njegova današnja najava da bi uprkos smanjenju broja moglo doći i do povećanja britanskih trupa :D je još više probudila sumnje da britanska vlada nema koherentnu i jasnu strategiju izlaza iz rata u Iraku.

covek je genije.
 
vanesssa56:
Pa koja je razlika izmedju tog BLERA i ovog postavljacha teme, pod nickom " SRBIJA DO GRCHKE" ?

razlika je u tome sto je gospodin bler ocito covek sa psihickim poremecajima, ako se ima u vidu celokupan njegov mandat. nasa Srbija se nekad zaista prostirala do Grcke, mislim na kraljevinu Srbiju. pardon ja rekoh nasa Srbija, ne znam da li si ti u Srbiji.
 
srbija do grcke:
SVET - POLITIKA - Četvrtak, Februar 22, 2007 12:23

Britanski premijer Toni Bler je, samo dan posle najave o smanjenju trupa u Iraku, izjavio da bi ipak moglo doći i do povećanja broja britanskih vojnika u toj zemlji. Ukoliko bude potrebno, Britanija će povećati broj vojnika u Iraku, izjavio je Bler radiju 'Bi-Bi-Si 4'. Bler je odbacio bilo kakvu mogućnost da i on snosi odgovornost za očajnu situaciju u Iraku i rekao da ne razmišlja da se izvini za patnje Iračana. :shock:

Britanija u Iraku, uglavnom u južnom delu zemlje, ima 7.100 vojnika - a juče je premijer Bler zvanično najavio da će se oko 1.500 vojnika povući iz Iraka tokom narednih nekoliko meseci.

Njegova današnja najava da bi uprkos smanjenju broja moglo doći i do povećanja britanskih trupa :D je još više probudila sumnje da britanska vlada nema koherentnu i jasnu strategiju izlaza iz rata u Iraku.

covek je genije.

Ma vi ste PACERI, šta tu nije jasno?
Juče je rekao samo deo istine: Misli povući 1500 vojnika, a drugi deo: Da će za smenu poslati barem 3000 vojnika:)
 
hektorius:
Ajde, ajde...i ti si bio njegov vojnik...ponosno si koracao sa zvezdom petokrakom na glavi...i pevao partizanske...ima njegovih vojnika koji nisu stariji od 35, koliko hoces...opet ce da dodje nase vreme...mi samo vrebamo i spremamo se...

Ponosno sam koračao, jer sam služio u Srpskom Sarajevu, koje je sada okupirano!
 
u tudjem oku trun , u svom balvan
c001.gif
.....
 

Back
Top