Sex sa drugom...

schatje

Buduća legenda
Poruka
34.871
... sa kojim ste prakticno odrasli, postojala je uvek neka hemija (bez fizike), ali se ranije nikad nista nije desilo.
U medjuvremenu je nesto opasno proradilo izmedju njih dvoje, i sve bi bilo super da on vec godinama nema devojku.

Da ili ne?
 
schatje:
... sa kojim ste prakticno odrasli, postojala je uvek neka hemija (bez fizike), ali se ranije nikad nista nije desilo.
U medjuvremenu je nesto opasno proradilo izmedju njih dvoje, i sve bi bilo super da on vec godinama nema devojku.

Da ili ne?


Ako ima hemije ... i proradilo je nešto .. znači da vi više niste drugovi ..... Potrudi se, zašto da ne .... to što ima godinama devojku - može već sutra da je nema.
 
Slusajte sta se meni desilo. Imala sam druga takvog o kome ti pricas na samom pocetku ove teme. I jednog lepog dana dodje njegova devojka kod njega. Ja sam bila tu i odmah sam se kao i sa svima sa kim mi je zgodno sto se odmah sprijateljim, srijateljila i sa njom.I ja nju pitam u vezi sa njim, opusteno, uopste beznacajnu stvar, ne secam se ni sta sam je pitala a ona meni kaze "Nije on meni decko.On je meni drug!" I ja onda ukapiram da je on mene celo vece zvao da dodjem da sednem pored njega a ja nisam htela iz obzira prema njoj!
 

Back
Top